«Ніч - мій дім» з Аффлеком змінив дату релізу


Новини: «Ніч - мій дім» з Аффлеком змінив дату релізу

Фільм заснований на романі Денніса Ліхейна «Ніч - мій дім».

Сильні та очікувані глядачами проекти завжди в пріоритеті. Ми зараз про сиквел «Людини зі сталі» Зака Снайдера. Справа в тому, що давним-давно голлівудський актор Бен Аффлек підписався під участю в екранізації роману Денніса Ліхейна «Ніч - мій дім», яка мала вийти на великі екрани в грудні 2015 року. Але тут вклинився Снайдер з пропозицією зіграти Бетмена ... і як йому можна відмовити?

Ось і виходить, що у зв'язку з нестикування знімальних графіків Аффлека, творці стрічки «Ніч - мій дім» прийняли рішення перенести реліз проекту на 7 жовтня 2016-го.

За сюжетом «Ночі» патрульний Денні Коглін (Аффлек), син капітана бостонської поліції, закоханий в служницю, розслідує діяльність анархістів і очолює страйк поліцейських, що вимагають підвищення платні. «Ніч - мій дім» розповідає про молодшого брата Денні, Джо. На відміну від своїх родичів, він пішов на іншу сторону закону і за десять років проходить шлях від дрібного бандита до керівника найбільшої в регіоні бутлегерской операції і правої руки ватажка гангстерського синдикату.

Книга Ліхейна є продовженням кримінальної саги про сім'ю Коглінів, розпочатої в романі «Настане день». До слова, кому важко чекати 2016-го, «Ніч» можна знайти і на прилавках книжкових магазинів.

До речі, 2015 рік вельми багатий видовищними проектами. Серед них «Місія: нездійсненна 5» і «Зоряні війни: Епізод 7». Крім них, студія Warner анонсувала реліз нової стрічки режисера «Мада» Джеффа Ніколса. «Спеціальний опівнічний випуск» побачить світ 25 листопада 2015-го, паралельно з мультфільмом Pixar «Добропорядний динозавр».

Нагадаємо, що «Людина зі сталі 2» вийде в український прокат 16 липня 2015 року.

Sushchenko 07 травня 2014


Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Білосніжка» від режисера «Людини-павука» «Білосніжка» від режисера «Людини-павука»

Головну роль отримала Рейчел Зеглер.

23 червня 2021 0 330
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 514
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 511
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 335