Нова межа українського кіно


Новини:  Нова межа українського кіно
В Києві презентовано перший трейлер та постер словацько-українського фільму «Межа»
14 вересня відбулася презентація  довгоочікуваного офіційного українського трейлера та постера словацько-українського фільму «Межа». Кінострічка вже спричинила масу обговорень як в Україні, так і за кордоном.
«Межа» вже 6 тижнів лідирує у словацькому прокаті, встановивши рекорд ще після першого вікенду. Бокс-офіс фільму вже більший 1 млн 467 тис. євро, що є визначним показником для Словаччини! Додамо, що подібний показник є захмарним і для українського фільму в українських кінотеатрах: наразі кращим фільмом у сенсі зборів є Dzidzio Контрабас, який за 11 днів прокату зібрав 14 мільйонів гривень, тобто близько півмільйона євро.
Ще до свого офіційного релізу в Україні кінострічка виходить за «межі» традиційного промо та обговорення. Широкого резонансу фільм набув після нагороди за Найкращу режисуру в основній конкурсній програмі на одному з найвідоміших світових кінофестивалів — у Карлових Варах.
 «Сьогодні ми презентували офіційний трейлер і постер стрічки, і тим самим наблизили всю Україну до великої прем’єри і старту національного кінопрокату «Межі». Наш фільм має шалену популярність у словацьких глядачів. І, насправді, ми впевнені, що і українцям наше кіно дуже сподобається»,— каже продюсер фільму Андрій Єрмак.
«Межа» зібрала аншлаги на закритому показі фестивальної версії стрічки в Одесі та презентації в Ужгороді. З особливим захопленням про кіно відгукуються Закарпатці. Адже «Межа» — це реальна історія, що відбувається саме на кордоні України і Словаччини.
Фільм «Межа» — це не просто копродукція. Це справжнє поєднання традицій, кіношкіл та професіоналів з різних країн, які зібралися, щоб створити щось унікальне і неповторне.
Міжнародною дистрибуцією кінострічки займається провідний лондонський сейлс-агент «Film Republic». Найближчим часом планується прокат стрічки у Чехії та Туреччині.  На «Межу» чекає велика світова фестивальна подорож тривалістю близько року. Уже зараз фільм має більше ста запрошень до участі у міжнародних фестивалях і кіноринках Америки, Азії, Індії та усієї Європи.
Українським дистриб’ютором кінокартини є компанія «UFD». Грандіозна прем’єра стрічки запланований на 22 жовтня у рамках прологу кінофестивалю «Молодість». У широкому українському прокаті фільм з‘явиться уже 16 листопада.
Додамо,що «Межа» має особливе музичне оформлення. Адже в ньому звучить відома словацько-українсько-польська народна пісня «Гей, соколи». Нещодавно її переспівала суперпопулярна словацька група I.M.T.Smile. А українську версію пісні  під глибоким враженням від фільму виконав Олег Скрипка.
У стрічці знялися відомі українські актори: Станіслав Боклан, Римма Зюбіна, Олександр Піскунов, Володимир Геляс, Макар Тихомиров, Євген Лібезнюк, а також знамениті словацькі артисти: Томаш Машталір, Емілія Вашаріова, Анди Гриц, Зузана Фіалова та Крістина Канатова.
Дивіться офіційний трейлер —  https://www.youtube.com/watch?v=HViY4-myLec&t=12s
Слідкуйте за новинами фільму «Межа» на офіційній сторінці:
https://www.facebook.com/mezhamovie/
Алексей Першко 14 вересня 2017


Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар
-
- 23 вересня 2017 21:07
0
Гость 15 сентября 2017 11:45
сперва прочел, как "пердел"...подумал - точно наши сняли)
Спершу прочитав ім’я попереднього коментатора як "дебіл", виявилось, що так і є.
.
Гость
Гость 15 вересня 2017 11:45
0
сперва прочел, как "пердел"...подумал - точно наши сняли)
.

популярні новини


Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 562
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 553
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 571
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 1031
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1184