Нове британське кіно 2009


Новини: Нове британське кіно 2009
Гості та програма
19 листопада в столичному кінотеатрі «Україна» (далі – в усіх найбільших містах країни) стартує щорічний всеукраїнський фестиваль «Нове Британське кіно». Кінофорум, що він проходитиме вже вдев’яте, традиційно представить кращі прем’єри з Туманного Альбіону.
Відкриє фестиваль стрічка «Повна історія моїх сексуальних невдач» - реаліті-комедія одного з найоригінальніших молодих режисерів «покоління MTV» - Кріса Уейта. Стрічка номінувалася на Гран-прі журі фестивалю незалежного кіна Санденс. На думку англійської преси, це найбільш самобутня британська прем’єра 2009 року – мікс «Бората» та фільмів Майкла Мура. Представлять картину українській публіці режисер фільму Кріс Уейт та продюсер Генрі Троттер, які незважаючи на епідемію грипу в Україні, прилетять до Києва з нагоди прем’єри свого фільму. Перед відкриттям фестивалю англійські гості дадуть пресову конференцію.
Минулого року фестиваль «Нове Британське кіно» пройшов з великим успіхом – білети в касах розкуповувалися за два дні до старту фільму. І цього разу програма не поступається минулорічній підбірці. В проекті, що його представлено Британською Радою та інвестиційно-фінансовою групою «ТАС», буде показано фільми, відзначені на провідних кінофестивалях та чудово сприйняті європейським глядачами:
«В поушках Еріка» - новий фільм знаменитого та бездоганного режисера Кена Лоуча – номінувався на «Золоту пальмову гілку» Канського фестивалю 2009 року.
«Лондон, Англія» - тонка психологічна драма французького режисера Рашида Бушареба про пошуки близьких після трагічних вибухів автобусів в Лондоні отримала «Срібного ведмедя» за кращу чоловічу роль на міжнародному кінофестивалі в Берліні.
«Хай живе любов» - режисерський камбек Майкла Фіггіса – автора уславленої драми «Залишаючи Лас-Вегас» - просякнутий еротизмом роман лондонського яппі та надзвичайно гарної шукачки пригод.
Єдиний спеціальний показ в Києві – «Молода Вікторія» - історія перших років правління королеви Вікторії та її тривалого роману з принцом Альбертом.
Єдиний спеціальний показ в Києві – «Повернення в Брайдсхед» - провокаційна драма про заборонене кохання і втрату невинності у передвоєнний час.  
Алексей Першко 13 листопада 2009


Ім’я:
17 вересня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 25 листопада 2009 12:59
0
чи буде британське кіно в житомирі? і коли?
.

популярні новини


Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо

«Він людина або чудовисько?»

17 вересня 2021 0 73
Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай» Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай»

Можливо, один з претендентів на Оскар.

16 вересня 2021 0 195
Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків» Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків»

Так, третього брата.

16 вересня 2021 0 186
«Минулої ночі у Сохо». Новий трейлер «Минулої ночі у Сохо». Новий трейлер

Аня Тейлор-Джой у трилері Едгара Райта.

11 вересня 2021 0 775
Нео повертається. Трейлер фільму «Матриця: Воскресіння» Нео повертається. Трейлер фільму «Матриця: Воскресіння»

Прем'єра в Україні – 22 грудня.

09 вересня 2021 0 1175