Нове грузинське кіно приїде в Україну


Новини: Нове грузинське кіно приїде в Україну

Покази стрічок відбудуться у Києві, Херсоні, Одесі, Сумах, Полтаві та Дніпропетровську.

З 22 по 28 листопада в Україні відбудеться 10-й фестиваль «Нове грузинське кіно». Українським глядачам покажуть картини відомих грузинських кінорежисерів, неодноразово відзначені престижними міжнародними преміями.

Всього за час фестивалю глядачі зможуть подивитися сім фільмів різних жанрів, від драми та документально-біографічних фільмів до комедій і мелодрам.

Показ фільмів пройде в Києві (22-28 листопада), Херсоні (24-25 листопада), Одесі (25-28 листопада), Сумах (27-28 листопада), Полтаві (28 листопада) та Дніпропетровську (1-2 грудня).

Фестиваль відбудеться за підтримки Міністерств культури України та Грузії, Посольства Грузії в Україні та Національного кінематографічного центру Грузії.

На відкриття фестивалю будуть присутні Міністр культури України, Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, заступник директора національного кінематографічного центру Грузії Давид Вашадзе, а також відомі грузинські режисери, актори та інші.

Фестиваль відкриє фільм Левана Когуашвілі «Побачення наосліп»
драма
Режисер: Леван Когуашвілі
В ролях: Кахи Кавсадзе, Арчіл Кікодзе, Андро Сакварелідзе, Ія Сухіташвілі
• Фільм "Побачення наосліп" розповість про про одного вчителя Сандро. Він дуже самотній і досі живе в будинку своїх батьків, які сваряться щодня. Такі риси його характеру, як стриманість і неупередженість заважають герою побудувати стосунки з протилежною статтю. Одного дня герой вирішив поїхати на вихідні на узбережжя разом зі своїм другом Івом. Тут вони знайомляться з чарівною дівчиною на ім’я Манана. Вона працює перукарем. Між Сандро і Мананою спалахує любов, проте, вона не триватиме довго.
Виробництво: Грузія, 2013, 95 хв.

23.11. Художній фільм «Блакитні гори Тянь-Шань»
Жанр: Комедія
Режисер - Ельдар Шенгелая
В ролях: Рамаз Гиоргобиани, Василь Кахніашвілі, Теймураз Чіградзе, Іван Сакварелідзе, Сесілія Такаішвілі, Григол Нацвлішвілі, Гурам Лорткіпанідзе, Михайло Кокодзей.
• Головний герой Coco написав оповідання «Блакитні гори» і відніс його у видавництво. Пройшла осінь, зима, весна. Ніхто оповідання не прочитав, більш того, всі його екземпляри безслідно зникли. І не дивно: ніхто в цій організації не займається своєю справою – директор безперервно їздить на засідання і бенкети, один з редакторів старанно вивчає французьку мову, інший весь час варить собі обід. Єдиний, хто читає рукописи, – це маляр.

Виробництво: Грузія-фільм, 1984, 97 хв.

24.11. Художній фільм «Сезон»
Жанр: Містична драма
Режисер-постановник: Давид Борчхадзе
В ролях: Ніка Бахтадзе, Резі Гогішвілі, Джеджу Схиртладзе, Раті Бакрадзе, Ліка Коркия, Саломе Безарашвілі, Тіко Далакішвілі.
• Чотири друга їдуть відпочивати в Батумі. Вранці вони помічають, що в місті, крім них, нікого немає. Не дивлячись на страх, вони вирішують максимально використати цей шанс і виносять коштовності, речі та продукти з магазинів.

Виробництво: Грузія, 2010, 100 хв.

25.11. Художній фільм «Перша ластівка»
Жанр: комедія
Режисер: Нана Мчедлідзе
В ролях: Додо Абашидзе, Васо надарували, Іполит Хвичия, Анзор Херхадзе, Гурам Лорткіпанідзе, Дмитро Джаіані, Аміран Кадеішвілі, Темур Тавадзе та ін.
• Зародження Футболу в грузинському стилі, з кинджалами, гарячими джигітами, колоритним кавказьким гумором та піснями – всього лише невелика часточка того, що ви побачите, коли будете дивитися фільм «Перша ластівка».

Виробництво: Грузія-фільм, 1975, 77 хв.

26.11. Художній фільм «Складки на моїй ковдрі»
драма
Режисер: Заза Русадзе
В ролях: Торніке Бзіава, Торніке Гогрічіані, Георгій Накашідзе, Автанділ Махарадзе, Зураб Кипшидзе, Людмила Артем'єва, Марина Джанашия.
• Дмитро любить наодинці ходити в експедиції. Він готовий зробити все, щоб втекти від страхітливої ​​сюрреалістичної покірності маленького містечка в Грузії, де він живе, і одноманітності будівлі суду, де він працює. Його батько суддя головує у суді, поводить себе так само деспотично, як і за обіднім столом в їхньому будинку.
Виробництво: Грузія, 2013, 73 хв.

27.11. Художній фільм «Шантрапа»
Жанр: комедія
Режисер: Отар Іоселіані
В ролях: Дато Тарієлашвілі, Отар Іоселіані, Тамуна Карумідзе, Фанні Гонен, П'єр Етекс, Бюль Ожье, Юрій Рост, Гіві Саршімелідзе, Богдан Ступка, Ніна Чхеїдзе
• Досить умовна Грузія епохи радянського тоталітаризму. Молодий кінорежисер Ніко зазнає пресинг зі сторони свого керівництва, яке перешкоджає свободі самовираження і здійснює ідеологічну цензуру. Ніко абсолютно казковим чином вдається виїхати за «залізну завісу» – з радянського минулого він раптом потрапляє в сучасну Францію. Тут у нього знову виникають творчі проблеми. Тепер вже цензуру здійснюють надміру наполегливі продюсери. Ніко повертається на батьківщину, бере участь в пікніку на березі річки, стрибає у воду. І відпливає з русалкою в підводне.

28.11. Художній фільм «Посміхайтеся»
Жанр: комедія, драма
Режисер: Русудан Чконія
В ролях: Ія Сухіташвілі, Ека Картвелішвілі, Шорена Багашвілі, Мака чичу, Лела Метревелі, Ія Нинидзе, Пікрія Нікабадзе, Торніке Бзіава, Тамара Бухнікашвілі, Тамріко Бзіава
Десять жінок, сім з яких дуже бідні, відчайдушно борються за першість на конкурсі краси для матерів, що мають більше трьох дітей. У нагороду переможниця отримає квартиру і 25000 доларів. Свято краси поступово перетворюється на пекло і героїні стають перед головним питанням: чи можна чогось досягти, втративши свою людську гідність?
Виробництво: Грузія, 2012, 110 хв. 

Sushchenko 21 листопада 2014


Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 229
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 224
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 295
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 564
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1401