Новому «Світу Юрського періоду» дали ім'я


Новини: Новому «Світу Юрського періоду» дали ім'я
І опублікували постер
Вчора, 22 червня, було оголошено назва сиквела «Світу Юрського періоду». Сталося це рівно за рік до дати офіційної прем'єри. Був також оприлюднено і перший постер цього фільму, який називається «Впале королівство». З постера, крім назви, можна дізнатися і слоган фільму - «Життя пробиває дорогу».
Зніме сиквел «Світу Юрського періоду» режисер Хуан Антоніо Байонна, автор недавнього «Голосу монстра». Режисер першої стрічки франшизи Колін Треворроу також причетний до створення сиквела, на цей раз в якості сценариста (у співпраці з Дереком Конноллі).
Головні ролі знову виконають Кріс Пратт і Брайс Даллас Ховард. З'явиться у «Впалому королівстві» і Джефф Голдблум, який вже грав в стрічках «Парк Юрського періоду» (1993) і «Парк Юрського періоду: Загублений світ» (1997). Також у стрічці будуть зайняті Бі Ді Вонг, Тобі Джонс, Рейф Сполл, Тед Лівайн, Джеральдін Чаплін і Джеймс Кромвелл.
Нагадаємо, що «Світ Юрського періоду» зібрав у світовому прокаті 1 мільярд 670 мільйонів доларів, що принесло йому 4-е місце в списку найбільш успішних комерційних стрічок в історії.
Світова прем'єра фільму «Світ Юрського періоду: впале королівство» призначена на 22 червня 2018 року.
Алексей Першко 23 червня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 205
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 343
"Бембі" отримає фільм-ремейк "Бембі" отримає фільм-ремейк

Ще один проект Disney.

27 січня 2020 0 198