Нові "Черепашки-ніндзя" знайшли собі режисера


Новини: Нові
«Черепашки-ніндзя» повернуться на екрани в новому фільмі в 2013 році.
Джонатан Лібесман, режисер фільму «Гнів титанів», який виходить в світовий прокат 30 березня, займеться постановкою нової екранізації коміксів про мутантів черепашках-ніндзя.
Раніше за мотивами коміксів вже було знято кілька сезонів мультсеріалу, що став справжнім хітом у всьому світі. Пізніше у світ було випущено п'ять художніх фільмів про черепашках, перший з яких вийшов ще в 1990 році і зумів заробити більше 200 млн доларів. Наступні частини фільму не зуміли повторити його успіху, тому деякий час сiквели «Черепашок-ніндзя» не обговорювалися.
Продюсером проекту стане режисер трилогії «Трансформери» Майкл Бей, а за вихід «Черепашок» у світ відповідає кінокомпанія Paramount Pictures.
«Мутанти черпашки-ніндзя» - це історія про чотирьох черепах, які переживають мутацію під дією радіації. Вони беруть собі імена Донателло, Мікеланджело, Рафаель та Леонардо і знаходять майстра Сплінтера (мутованого щура, який вміє перетворюватися на людину або ж імовірно людина, яка під впливом мутації перетворилася на щура - у коміксах і мультфільмах ця частина історії завжди залишалася незачепленою), який допомагає їм оволодіти бойовими мистецтвами для боротьби із силами зла, очолюваними Шредером.

Компанія Paramount Pictures викупила всі права на «Черепашок-ніндзя» ще в 2009 році за 60 млн доларів з метою створення мультсеріалу для Nickelodeon і випуску продукції під тим же лейблом. Раніше Nickelodeon Movie, що є частиною Paramount, зазнала невдачі у спробах запустити франшизи «Лемоні Снікет: 33 нещастя» і «Хроніки Спайдервіка», а більш успішними для компанії стали «Повелитель стихій» і «Ранго»

Катя Зиновьева 15 лютого 2012


Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 102
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 290
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 473
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 418
Тизер мультфільму «Я – панда» Тизер мультфільму «Я – панда»

Чи то дівчинка, чи то панда.

18 липня 2021 0 1001