Увійти через
facebook
 

Новим Бетменом стане Армі Хаммер


Новини: Новим Бетменом стане Армі Хаммер

Крістіана Бейла у "Лізі справедливості" замінить Армі Хаммер.


Кінокомпанія Warner Bros. повідомила, що головним претендентом на роль Бетмена у фільмі "Ліга справедливості" став американський актор Армі Хаммер. Більш докладної інформації представники студії не дають.

Раніше Хаммер збирався виконати роль Темного лицаря в картині Джорджа Міллера "Ліга справедливості Америки", але на жаль, до реалізації проекту справа так і не дійшла.

На рахунку актора ролі у фільмах «Соціальна мережа», «Весняний відрив», «2081», «Білосніжка: Помста гномів», «Дж. Едгар», серіалах «Пліткарка» і «Відчайдушні домогосподарки». А в 2013 році виходить бойовик «Самотній рейнджер», де Хаммер зіграв головну роль в тандемі з Джонні Деппом.

Нагадаємо, що "Ліга Справедливості" (англ. Justice League) або, як її ще називають, "Ліга Справедливості Америки" - це вигадана команда супергероїв, яка з'являється в коміксах видавництва DC Comics. Вперше вийшла у випуску The Brave and the Bold # 28 (лютий / березень 1960). У команду спочатку входили Супермен, Бетмен, Диво-жінка, Флеш Баррі Аллен, Зелений Ліхтар Хела Джордана, Аквамена і Марсіанський мисливець. За багато років склад команди неодноразово змінювався, і включав таких героїв, як Зелена стріла, Атом, Людина-яструб, Орлиця, Чорна канарка і десятки інших.

Оригінальна серія про «Лігу Справедливості» ставала переможцем декількох нагород: Alley Awards в номінації «Кращий комікс» (1961), за «Кращу пригодницьку суперкомаду» (1961), за «Кращу новелізацію» («Crisis on Earth-One/Crisis on Earth -Two» у випусках Justice League of America # 21-22, автор Гарднер Фокс і Майк Сековскі, 1963), за« Кращий стрип» (1963), за «Кращого художника Ліги Справедливості Америки» (Мерфі Андерсон, 1963) і Shazam Awards за «Кращий Інкерам (драматичний відділ)» (Дік Джордано, 1973).
 

Sushchenko 10 жовтня 2012
Like

Ім’я:
21 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 328
Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені" Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені"

Актор міг зіграти Загадочника.

17 жовтня 2019 0 410
Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка" Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка"

Роберт Еггерс готує новий проект.

17 жовтня 2019 0 403
Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені" Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені"

Заміна Джоні Гіллу.

17 жовтня 2019 0 353
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 347