Новий цикл Docudays UA

Увійти через
Реєстрація
 
Новий цикл Docudays UA
 
Новини: Новий цикл Docudays UA
Стартував офіційний прийом заявок на 16-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, що відбудеться 22–30 березня 2019 року в Києві.
Починаючи з цього року, фестиваль вводить плату за подання фільмів у секції DOCU/СВІТ та DOCU/КОРОТКО. Подання фільмів до конкурсу DOCU/УКРАЇНА лишається безкоштовною до 1 грудня. З 2-го грудня плата за подання в цю секцію становитиме 10 євро.
Більше про критерії, дедлайни та інструкція з подачі фільмів на фестиваль - за посиланням.
«Ось уже багато років Docudays UA радує глядачів якісною добіркою кращої світової документалістики. Але разом із розвитком фестивалю з кожним роком зростає й кількість фільмів, які ми отримуємо для відбору. Ми постійно працюємо над підвищенням якості селекції,
щоб не втратити справді важливі та цікаві роботи. Зараз ми збільшуємо кількість відбирачів, які будуть дивитися подані заявки. Далі, за підсумками попереднього відбору, формується наш внутрішній шорт-лист, який і обговорює весь склад Відбіркової комісії. Така робота дуже відповідальна й доволі виснажлива. Розпочинається вона за дев'ять місяців до наступного фестивалю. І протягом декількох місяців потрібно подивитися близько тисячі фільмів, – говорить Геннадій Кофман, програмний директор Docudays UA. – Переймаючи досвід наших
колег – а так працює більшість міжнародних кінофестивалів – ми зважилися цього року на
такий крок: кошти, отримані від заявок, будуть спрямовуватися на оплату команди, яка разом з
нами працює над попередньою селекцією, пошуком нових відкриттів і нових імен. І це ще один прогресивний крок у розвиток кінофестивалю, підвищення якості селекції й загального рівня фестивальної програми».
Переможці в усіх конкурсах та номінаціях отримають грошові нагороди. Зокрема, з наступного року окреме журі DOCU/ПРАВО присуджуватиме спеціальну нагороду Фестивалю переможцю серед фільмів, номінованих на приз від цього журі. Учасників цієї номінації обирає Відбіркова комісія з усіх конкурсних програм.
Алексей Першко 02 липня 2018
Коментарі
 
Ім’я
20 липня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Трейлер "Ласкаво просимо да Марвена" Роберта Земекіса

Вигаданий світ Стіва Карелла.

19 липня 2018

0
104

"Чоловік, який вбив Дон Кіхота". Український трейлер

Трагікомедія Террі Гілліама.

19 липня 2018

0
98

Перший трейлер "Робіна Гуда" з Тарон Еджертона

Хто живе у Шервудському лісі?

18 липня 2018

0
222

«Це кляте серце» в Україні

Прем'єра драматичної комедії «Це кляте серце» від творців «Достукатися до небес» і «Побачення всліпу»

19 липня 2018

0
103

 fk tw