Про домагання католицьких священиків знімуть фільм


Новини: Про домагання католицьких священиків знімуть фільм

В основу стрічки лягла розслідування американських журналістів.


Підвищена увага журналістів неодноразово зверталася до католицьких священнослужителів. І, як виявилося, це дало свої результати. Так, у 2001 році репортери газети The Boston Globe почали незалежне розслідування і, в результаті, повідомили про багаторазові випадки сексуального насильства і домагань у штаті Массачусетс, США.

Крім цього, журналісти з'ясували, що католицька церква всіляко покриває своїх священиків. За виконану роботу їм дали Пулітцерівську премію 2003 року, а 10 років потому права на історію придбали студії DreamWorks і Participant Media.

Для проекту вже знайшли режисера - ним став випускник Бостонського університету Томас МакКарті. Він разом з Джошем Сінгером (майбутній фільм про Джуліана Ассанжа "П'ята влада") напише сценарій.

"Цикл статей The Boston Globe про скандал з католицькими священиками відкрив двері для більш розгорнутої історії зі світовим резонансом, - говорить президент DreamWorks Холлі Баріо. - З того, як команда журналістів докопалася до правди, вийде драматичний і захоплюючий фільм, тим більше що над проектом будуть працювати такі таланти, як Том МакКарті і Джош Сінгер".

Нагадаємо, що режисерський дебют Томаса Маккарті, «Станційний доглядач», до якого він також написав сценарій, був удостоєний Призу за роботу сценариста імені Уолдо Солта і Призу глядацьких симпатій у категорії «Драматичний фільм» на кінофестивалі в Санденсі. Фільм отримав премію Британської кіноакадемії за кращий оригінальний сценарій і завоював призи на Кінофестивалі в Сан-Себастьяні та кінооглядах в Мехіко і Стокгольмі. Прем'єра другого фільму Маккарті, «Відвідувач», відбулася на кінофестивалі в Торонто в 2007 році. Фільм також отримав високі оцінки кінокритиків і кілька призів, у тому числі номінацію на «Оскар» в категорії «Краща чоловіча роль» (Річард Дженкінс).
 

Sushchenko 03 квітня 2013


Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 220
Трейлер комедії «Погані домогосподарки» Трейлер комедії «Погані домогосподарки»

З Крістен Белл і Вінсом Воном.

27 липня 2021 0 160
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 413
Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 264
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 520