Про іграшки з лінії Hot Wheels знімуть фільм


Новини: Про іграшки з лінії Hot Wheels знімуть фільм

Виробничі терміни проекту поки не уточнюються.

Щоб не винаходити велосипед і всіляко полегшити пошуки персонажів деякі режисери та сценаристи звертаються до вже існуючих. Йдеться про світ іграшок. Так, кінокомпанія Legendary Pictures взяла за основу свого майбутнього проекту популярну серію іграшкових машин Hot Wheels від Mattel.

У режисерському кріслі Саймон Крейн, для якого дана стрічка стане деютною. А от сценарій до фільму напише автор "Ціни страху", "Донні Браско" і "Доктора Хауса" Пол Аттанасіо.

Коли саме почнеться виробництво стрічки, її творці не уточнили.

Як повідомляють ЗМІ, за сюжетом картини патрульний з Іллінойсу протистоїть злочинцеві, якому до рук потрапило якийся шкідливий військовий пристрій. У поганця зуб на сімейство протагоніста: колись батько патрульного сховав його за грати.

Вперше серію іграшок Hot Wheels світ побачив у 1968 році. На сьогоднішній день ця ігрова продукція є однією з найпопулярніших. До речі, деякі автоконцерни купували у Mattel ліцензії на право випуску справжніх автомобілів по кресленнях іграшкових.

Деякі з іграшок Hot Wheels нині користуються великим попитом у колекціонерів і вартість їх може вимірюватися десятками тисяч доларів.

Нагадаємо, що ім'я постановника проекту Саймона Крейна неодноразово з'являлося в титрах багатьох фільмів, щоправда в якості актора. Серед них «Титанік», «Золоте око», «Синій лід» та ін.

Також Крейн виступив у ролі продюсера режисерського дебюту Анджеліни Джолі «В краю крові і меду» та фільму «Телепорт» Дага Лаймана.

Sushchenko 18 жовтня 2013
Like

Ім’я:
29 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


"Форсаж 9". Перший тизер "Форсаж 9". Перший тизер

Трейлер – у п'ятницю.

28 січня 2020 0 342
Зводи маму в кіно Зводи маму в кіно

БФ Життєлюб запрошує киян «золотого» віку на відкритий показ фільму «Мої думки тихі».

28 січня 2020 1 297
400 років у пошуках таємниці толоки 400 років у пошуках таємниці толоки

Презентовано офіційний постер фільму Михайла Іллєнка

28 січня 2020 0 150
Джекі Чан в трейлері бойовика "Авангард" Джекі Чан в трейлері бойовика "Авангард"

Прем'єра – 23 квітня.

28 січня 2020 0 232