Освітня «Молодість»


Новини: Освітня «Молодість»
На 47-му Київському МКФ «Молодість» традиційно пройде МАЙСТЕРНЯ ТАЛАНТІВ
Майстерня талантів - це серія лекцій та мастер-класів для фахівців української кіноіндустрії. В цьому році проект проходитиме за підтримки FILM.UA Факультет та European Cinema Foundation.
Традиційно Molodist Talent Workshop чекатиме своїх слухачів у Домі освіти та культури «Майстер Клас» з 28 травня по 2 червня 2018 року. На цей період Майстерня стане відкритим місцем для здобутку нових знань, спілкуванням з професіоналами у сфері кіно та тих, хто робить свої перші кроки у кіновиробництві. 
 Партнер Майстерні Талантів FILM.UA Факультет підготував серію зустрічей з досвідченими кінематографістами: оператор Ярослав Пілунський, режисер, продюсер та другий режисер Олексій Смоляр, продюсер, директор POSTMODERN та Digital Cinema Ukraine Юрій Прилипко та керівник напрямку з розвитку міжнародної копродукції Любов Крохмальна.
З особливим нетерпінням чекаємо на професійний майстер-клас DJI Discover Aerial. На майстер-класі відвідувачі зможуть відточити свої навички аерофото і відео зйомки разом з пілотами DroneUA., вислухати рекомендації професіоналів безпілотних технологій, а також поради офіційного імпортера DJI в Україні, компанії Smart Trading.
Лекції, майстер-класи та теми для обговорень готують також гості фестивалю. Разом ми поговоримо про нові прийоми використання музики, можливості зйомок фільму під час війни, написання сценарію на важкі теми та інші актуальні теми в сучасному кіносередовищі.
Алексей Першко 17 травня 2018
Like

Ім’я:
14 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


Крістен Стюарт в трейлері трилера "Сіберг" Крістен Стюарт в трейлері трилера "Сіберг"

А ще Квеллі, Бітц, Макі та Вон.

13 листопада 2019 0 80
Хайєк, Бірн і Геддіш в трейлері "Гламурного бізнеса" Хайєк, Бірн і Геддіш в трейлері "Гламурного бізнеса"

Комедія від режисера "Офісу".

13 листопада 2019 0 185
Колекція фестивалів «Стороннього» Колекція фестивалів «Стороннього»

Фільм Дмитра Томашпольського покажуть в Індії

13 листопада 2019 0 153
Фестиваль дитячих українських фільмів Фестиваль дитячих українських фільмів

Вперше пройде в Україні

13 листопада 2019 0 116
У Русалоньки з'явився Принц У Русалоньки з'явився Принц

У фільмі Disney зіграє Джона Гауер-Кінг.

13 листопада 2019 0 127