Освітня «Молодість»


Новини: Освітня «Молодість»
На 47-му Київському МКФ «Молодість» традиційно пройде МАЙСТЕРНЯ ТАЛАНТІВ
Майстерня талантів - це серія лекцій та мастер-класів для фахівців української кіноіндустрії. В цьому році проект проходитиме за підтримки FILM.UA Факультет та European Cinema Foundation.
Традиційно Molodist Talent Workshop чекатиме своїх слухачів у Домі освіти та культури «Майстер Клас» з 28 травня по 2 червня 2018 року. На цей період Майстерня стане відкритим місцем для здобутку нових знань, спілкуванням з професіоналами у сфері кіно та тих, хто робить свої перші кроки у кіновиробництві. 
 Партнер Майстерні Талантів FILM.UA Факультет підготував серію зустрічей з досвідченими кінематографістами: оператор Ярослав Пілунський, режисер, продюсер та другий режисер Олексій Смоляр, продюсер, директор POSTMODERN та Digital Cinema Ukraine Юрій Прилипко та керівник напрямку з розвитку міжнародної копродукції Любов Крохмальна.
З особливим нетерпінням чекаємо на професійний майстер-клас DJI Discover Aerial. На майстер-класі відвідувачі зможуть відточити свої навички аерофото і відео зйомки разом з пілотами DroneUA., вислухати рекомендації професіоналів безпілотних технологій, а також поради офіційного імпортера DJI в Україні, компанії Smart Trading.
Лекції, майстер-класи та теми для обговорень готують також гості фестивалю. Разом ми поговоримо про нові прийоми використання музики, можливості зйомок фільму під час війни, написання сценарію на важкі теми та інші актуальні теми в сучасному кіносередовищі.
Алексей Першко 17 травня 2018


Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 608
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 990
У «Круелли» буде друга частина У «Круелли» буде друга частина

Сиквел приквела.

06 червня 2021 0 2641
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2153
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1342