Одеські сходи до…


Новини: Одеські сходи до…
Спецподія 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю — унікальний перформанс Влада Троїцького на Потьомкінських сходах
Масштабні open air кінопокази на Потьомкінських сходах уже стали однією з візитівок Одеського міжнародного кінофестивалю. Цього року фестиваль відзначав 10-річчя і з цієї нагоди влаштував відразу дві події в цій унікальній локації під відкритим небом.
13 липня на Потьомкінських сходах показали культовий фільм “Козаки” (1928) виробництва MGM. А 19 липня глядачі побачили унікальний музичний медіа-перформанс-оперу “Сходи до...” Влада Троїцького. Це шоу створено спеціально до ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю.
Пропонуємо до вашої уваги повний запис цього мега шоу:

Музичний медіа-перформанс показав публіці розмаїття стилів сучасного мистецтва — нового погляду на оперне мистецтво з поєднанням сучасних тенденцій в медіа-арті та віджеїнгу. Медіа-художники, які працюють у різноманітних жанрах сучасної електронної музики, об’єднаються з оперою у спробі досягти нових шляхів творчої співпраці в нестандартному поєднанні стилів.
Шоу “Сходи до...” (Stairs to...) — це гра поняттями та відчуттями, сьогодні та завтра. “Сходи до...” — до нових можливостей, нових горизонтів, нових перспектив, до нових сходів на життєвому шляху. Іншими словами — це небо, море, кіно, надія, сміливість. Саме сміливість будувати завтра — головний меседж арт-перформансу.
“Створення фільму — це створення нових світів. Світів, що відкривають нам відчуття сьогодення і водночас — мрії про завтра”, — зазначає постановник шоу “Сходи до...” Влад Троїцький.
Влад Троїцький — український театральний актор, режисер та драматург. Він засновник першого в Україні незалежного театру ДАХ, засновник і художній керівник гуртів ДахаБраха, фрік-кабаре Dakh Daughters, лялькового кабаре ЦеШо, проекту NOVA OPERA. Влад Троїцький — засновник і президент міжнародного мультидисциплінарного фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ.
Учасниками постановки стануть: музична формація NOVA OPERA, яка створює нові синтетичні жанри музичного театру. З ініціативи режисера Влада Троїцького у 2014 році молоді митці об'єдналися заради пошуку нових шляхів розвитку сучасного театру, створення нових синтетичних жанрів, експериментів з нетиповими музичними і сценічними рішеннями. У 2015 році до формації приєдналися композитори Роман Григорів і Ілля Разумейко. У 2018 році опера IYOV увійшла в ТОП-10 кращих сучасних опер і музичних перформансів світу.
“ЦеШо” — соціальний рейв-бенд, заснований у 2017 Владом Троїцьким. Учасниками колективу є актори, вони поєднують музику з театром, а тематика творчості стосується соціальних проблем. Всі п'ятеро під час виступів одягнені в однакові комбінезони, а на сцені разом з ними п'ятеро ляльок в такому ж одязі. Минулого року разом з програмою Center Stage “ЦеШо” здійснили тур по США, під час якого провели 13 концертів. Цього року гурт “ЦеШо” взяли участь у Національному відборі на Євробачення 2019 з піснею Hate, де вони зайняли 4-е місце в півфіналі.
Композитори — Роман Григорів та Ілля Разумейко. Молоді, амбітні українські композитори, які протягом усього декількох років увірвалися на театральний простір зі своїм власним баченням і відчуттями музики, сцени, виконавця і глядача. Кожен їх наступних творів, зроблений у співпраці з провідними театральними режисерами та музикантами формації “NOVA OPERA”, виходить за межі канонів, правил і “правильності”. Незмінні учасники ключових музичних подій сучасного мистецтва в Україні, засновники і організатори фестивалю “Porto Franko”, що поєднує в собі чи не всі відомі напрямки сучасного мистецтва.
Медіа-художники — студія BLCK BOX. NEW MEDIA ART студія, що займається створенням сучасного медіа мистецтва в Україні та Європі, сценічним дизайном, світлом, інтерактивними технологіями та віджеїнгом.
Художником арт-перформансу виступив — Дмитро Костюминський.
Крім цього, синергія даних колективів призвела до таких постановок, як унікальна гранд-опера НЕРО, СРЗ Маріуполь 2019, опера-реквієм “IYOV” 2017, опера-реквієм "Ковчег” 2016, опера-цирк “BABYLON” 2016. Прем'єри яких пройшли з великим успіхом на різноманітних світових майданчиках: Нью Йорк - Фестиваль Прототип, Віденська філармонія, Македонська опера, театр Шекспіра в Ґданську, великий оперний зал в Любліні та інші.
Алексей Першко 22 липня 2019

Ім’я:
29 вересня 2020
Ваш коментар

популярні новини


«Чорну вдову» та «Смерть на Нілі» перенесено «Чорну вдову» та «Смерть на Нілі» перенесено

Відомі нові дати прем'єр!

23 вересня 2020 0 752
"Атлантида" іде на "Оскар" "Атлантида" іде на "Оскар"

Можливо в компанії з фільмом "Земля блакитна, немов апельсин"

24 вересня 2020 0 591
Роуз і Рено в трейлері «Малої з характером» Роуз і Рено в трейлері «Малої з характером»

«Вона відкриває будь-які двері».

24 вересня 2020 0 554
Боклан, Ступка і Юсипчук в трейлері «Нереального КОПця» Боклан, Ступка і Юсипчук в трейлері «Нереального КОПця»

Українська комедія в новорічні свята.

24 вересня 2020 0 473
«Фокус: Україна-Франція» «Фокус: Україна-Франція»

4-й Київський тиждень критики представляє нову програму

22 вересня 2020 0 777