Охлобистін зніметься в народному кінопроекті


Новини: Охлобистін зніметься в народному кінопроекті

Взяти участь у зйомках зможе кожен.


Російські актори Іван Охлобистін та Вадим Демчог представили проект, що створюється за схемою краудфандінга (народного фінансування) і краудсорсингу (творчого співучасті всіх бажаючих) - фільм "Оператор реальності", який, за словами артистів, дасть можливість втілити творчі ідеї молоді.

Стрічка розробляється на базі національного креативного проекту snimaikino.ru, створеного для того, щоб всі бажаючі змогли взяти реальну участь у створенні великого кіно.
У повному обсязі робота над картиною почнеться у вересні. За словами продюсера проекту Івана Круглова, за місяць роботи сайту було отримано 100 сценаріїв рекламних роликів проекту і близько 50 ідей для самого фільму.

Крім простих інтернет-користувачів, на ідею вже відгукнулися і представники професійного співтовариства. Відомо, що музику для фільму напише лідер групи "Мегаполіс" Олег Нестеров. Також допомогу в створенні картини готовий надати Борис Гребенщиков.

Картина стане першою у форматі реаліті-кіно і буде цілком і повністю залежати від глядачів. Вони зможуть впливати на сюжет і фінальний монтаж, на вибір акторів і режисера. А при бажанні - претендувати на особисту участь у створенні картини.

"Дана кінокартина допоможе систематизувати художні пошуки любителів в цій області. Проект буде чесним, тільки це дозволить відібрати кращих художників", - підкреслив герой телесеріалу «Інтерни» Іван Охлобистін.

На даний момент у картини немає ні бюджету, ні сценарію, ні режисера, ні затвердженого акторського складу. Всі бажаючі можуть самі вибрати жанр, в якому буде зніматися фільм, проголосувавши в он-лайн режимі. Більшість же хоче, щоб на екранах з'явилася фантастична комедія.

Поки робота над самим фільмом ще не розпочато, в повному обсязі до неї приступлять у вересні. Організатори проекту спочатку займуться створенням рекламних роликів. З надісланих сценаріїв буде відібрано 6 фіналістів, по роботах яких буде знята інтернет-реклама проекту.

Схему краудфандінга і краудсорсингу вперше використали зарубіжні кінематографісти. Найбільш відомим на сьогоднішній день фільмом, створеним за схемою прилучення до участі всіх бажаючих, є картина фінського режисера Тімо Вуоренсоли "Залізне небо". Картина показує життя нацистыів на темній стороні Місяця. Режисер разом зі своєю командою оголосив у конкурс соцмережах  і запропонував інтернет-аудиторії інвестувати в проект свої ідеї і гроші. Таким чином фільм зібрав 1,2 мільйона євро. Після першого показу фільму на Берлінському кінофестивалі в лютому 2012 року "Залізне небо" вдалося продати прокатникам більш ніж в 70 країнах світу.

Катя Зиновьева 05 вересня 2012


Ім’я:
25 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена

Новое переосмислення Шекспіра.

23 вересня 2021 0 320
Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі» Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі»

Так, про вампірів.

25 вересня 2021 0 69
Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері» Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері»

Повнометражний фільм про лондонського детектива.

23 вересня 2021 0 272
Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 198