Oчікуваний успіх


Новини: Oчікуваний успіх
У Берліні завершився 68-й Міжнародний кінофестиваль
У суботу, 24 лютого в німецькій столиці завершив роботу один з найавторитетніших кінофестивалів світу - Берлінський. Головне журі фестивалю визнало кращим фільм Адіни Пінтіліе «Не чіпай мене», а Приз Журі відданий польському фільму Малгожати Шумовської «Рожа». Кращим режисером визнаний американець Уес Андерсон за фільм «Острів собак».
Приз імені Альфреда Бауера, яким відзначається робота, що відкриває нові перспективи, вручений фільму «Спадкоємиці» Марсело Мартінессі. Ана Брюн, яка зіграла в цьому фільмі головну роль, визнана кращою актрисою фестивалю, а кращим актором названий молодий француз Антоні Бажон, який зіграв у новій стрічці Седріка Кана «Молитва». Кращим сценарієм на думку журі виявилася робота Мануеля Алкали і Алонсо Руіспаласіос «Музей».
Фільм «Довлатов» Олексія Германа-молодшого отримав два призи - за кращі костюми і роботу художника-постановника (Олена Окопна) і від журі читачів газети Berliner Morgenpost.
Також повідомляється, що фестиваль встановив чергові рекорди: на ньому були акредитовані 21 тисяча осіб з більш ніж 130 країн світу, і було продано близько 330 тисяч квитків.
Нові рекорд встановив і Європейський Кіноринок, що проходить паралельно з фестивалем: його відвідало 10 тисяч осіб з 112 країн світу.
Алексей Першко 26 лютого 2018


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 310
Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 208
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 316
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 338