Жовтневе «Передчуття»


Новини: Жовтневе «Передчуття»

Фільм метра кінематографа - режисера Вячеслава Криштофовича - “Передчуття” виходить в український прокат вже 8 жовтня.
Картину знято українською компанією «Гарнет Інтернешнл Медіа Груп»/Garnet International Media Group в копродукції зі словацькою кінокомпанією Wandal Production та литовською Taura. За підтримки Держкіно та Slovak Audiovisual Fund.
Легендарний майстер, Вячеслав Криштофович, багато років не сідав у режисерське крісло. Кажуть, що режисери не знімають кіно, коли їм не “болить висловитися”. Режисер, який працював в кіно ще з 1970 року, довго вважав, що настав час молодих авторів. Але тривожне передчуття змусило його повернутися.
«У моєму фільмі немає позитивних і негативних героїв. У кожного своя правда і своя неправда. І у кожного свої передчуття», - пояснює Криштофович.
Картина з декількома шарами історії: любовний трикутник, філософська притча та тотальне тривожне передчуття сучасної війни.
Зірковий режисер зібрав на знімальному майданчику ще зірковіший акторський склад: найвідоміший за всіма опитуваннями актор України, Станіслав Боклан; народна артистка України Лариса Руснак; заслужена артистка України Ксенія Ніколаєва; юна, але вже відома за фільмом “Дике поле” та серіалом “На твоєму боці” акторка Євгенія Муц. Дебютною картина стала для Сергія Пащенка та Олександра Токарчука. Колоритна роль дісталась також Юрію Євсюкову.
Українська прем’єра фільму відбулася 27 серпня 2020 року в рамках програми «Українські прем’єри» на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість». Під час презентації Вячеслав Криштофович отримав відзнаку від Президента України – його нагородили орденом третього ступеня «За заслуги».
Європейська ж публіка вперше побачила картину в грудні 2019-го, в Берліні, в одному з культових кінозалів німецької столиці – Kino in der Kulturbrauerei. Показ відбувся за підтримки Держкіно та Посольства України в Німеччині в присутності керівництва фестивалю Berlinale, депутатів Бундестагу, представників дипкорпусу, громадськості і німецьких ЗМІ.

Вячеслав Криштофович - режисер, відомий широкому глядачеві ще з радянських часів за фільмами виробництва кіностудії Довженка: “Володя великий, Володя маленький” (1985, з Олегом Янковським та Олегом Меньшиковим), “Самотня жінка бажає познайомитись” (1986, з Іриною Купченко та Олександром Збруєвим), “Приятель покійника” (1997, з Олександром Лазарєвим-мол. та Оленою Коріковою).
Відчуття стабільного спокою від фільмів Криштофовича збереглось і в його новій роботі. “Передчуття” - це вмиротворююча медитація глядача в затишному залі кінотеатру. Тож давайте разом допоможемо глядачеві подолати тривогу і невпевненість сьогодення.
“Передчуття” в українських кінотеатрах з 8 жовтня. Дистриб’ютор - компанія «СІНЕВЕРС»

Алексей Першко 21 вересня 2020Ім’я:
24 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Гарі Олдман у трейлері «Манка» Девіда Фінчера Гарі Олдман у трейлері «Манка» Девіда Фінчера

Черговий шедевр культового режисера?

22 жовтня 2020 0 237
Марго Роббі в трейлері «Країни мрій» Марго Роббі в трейлері «Країни мрій»

А також Фінн Коул і Гарет Гедлунд.

23 жовтня 2020 0 220
«Рая та останній дракон». Трейлер анімації від Disney «Рая та останній дракон». Трейлер анімації від Disney

Прем’єра – 11 березня 2021 року.

23 жовтня 2020 0 124
«Ма Рейні: Мати блюзу». Остання роль Чедвіка Боузмана «Ма Рейні: Мати блюзу». Остання роль Чедвіка Боузмана

Можливо, він отримає Оскар посмертно.

22 жовтня 2020 0 335