ОМКФ-2017: Акторська майстерня


Новини: ОМКФ-2017: Акторська майстерня
Одський міжнародний кінофестиваль: стартує прийом заявок на курс Actor’s Workshop 2017
З 17 до 20 липня в рамках ділового майданчику Film Industry Office 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться курс Actor’s Workshop 2017. Воркшоп проведуть найкращі світові кінопрофесіонали – Іван Шведов, Річард Кук, Ненсі Бішоп та Шані Кляйн. Прийом заявок на участь триватиме з 23 травня до 10 червня.
Actor’s Workshop – це воркшоп для акторів від провідних спеціалістів в галузі кіномистецтва. В рамках воркшопа будуть розібрані принципи фрагментарної гри, навички читання сценарію, аналіза персонажа та ін. Такий захід на Одеському міжнародному кінофестивалі відбудеться вперше. Actor’s Workshop проведуть:
Іван Шведов – актор, педагог, режисер. Зіграв більше 80-ти ролей в кіно- та телефільмах, серед яких великі міжнародні кінопроекти “Місія нездійсненна” (режисер Бред Берд), “Сталінград. Ворог біля воріт” (режисер Жан-Жак Анно). Працював з багатьма видатними кінодіячами – Майклом Кейном, Жан-Жаком Анно, Джудом Лоу, Рейчел Вайс, С’юзан Сарандон, Меттом Деймоном, Томом Крузом, Гері Олдменом та Стівеном Спілбергом. Був членом журі шести міжнародних кінофестивалів. Володар престижної німецької нагороди Grimme-Preis. З 2014 року займається викладанням та акторськими тренінгами. З 2015 року навчає кіноакторів у Міжнародній празькій школі (Prague Film School). Річард Кук – засновник агентства по роботі з талантами The Lisa Richards Agency, яке співпрацювє з такими акторами, як Пірс Броснан, Ейдан Тернер, Кілліан Мерфі, Емі Райан та ін., засновник кінофестивалю Subtitle, що проходить в Ірландії з 2012 року. Річард Кук був членом журі Національної конкурсної програми 6-го ОМКФ. Шані Кляйн – ізраїльска акторка. Зіграла у фільмах “Араби, що танцюють” (режисер Еран Рікліс, номінація на премію “Офір” як найкраща акторка другого плану), “Мотивації нуль” (режисер Талія Лаві, Гран-Прі 5-го Одеського міжнародного кінофестивалю), була членом журі Національної конкурсної програми 7-го ОМКФ. Ненсі Бішоп – кастинг-директор, продюсер, акторка, режисер номінант на премію “Еммі”. Займалася підбором акторів для десятків проектів, серед яких “Хроніки Нарнії: Принц Каспіан” (режисер Ендрю Адамсон), “Ґаннібал: Сходження” (режисер Пітер Веббер), “Місія нездійсненна: Протокол Фантом” (режисер Бред Берд), “Олівер Твіст” (режисер Роман Поланскі), “Малюк 44” (режисер Рідлі Скотт) та ін.
Для участі у воркшопі буде відібрано 10 заявок. Заповнити заявку та дізнатися деталі участі у семінарі можна на сайті ОМКФ у розділі “Кіноіндустрія”. Результати відбору учасників Actor’s Workshop 2017 будуть опубліковані 20 червня на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю.
Алексей Першко 23 травня 2017


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 854
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 413
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1155
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 966
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 604