"Оскаровський" кінотеатр переіменують


Новини:
Голлівудський театр Kodak, де 11 років поспіль проводиться церемонія вручення кінопремій "Оскар", повинен бути перейменований.
З такою вимогою звернувся до суду до недавнього часу найбільший в світі виробник фотоапаратів і фотоплівки - американська компанія Kodak.
Даний позов обумовлений тим, що фірма стала банкрутом і не в змозі виплачувати по 4 млн доларів щорічно за збереження свого імені в назві театру. Будівля театру входить в готельно-торговий комплекс Hollywood & Highland, що належить компанії CIM Group. У 2000 році Kodak уклала з нею угоду про присвоєння театру своєї торгової марки в якості назви.
Операція вартістю 75 млн доларів розрахована на 20 років. Збанкрутіла компанія хоче розірвати угоду, щоб зосередити всі сили і кошти на процедуру виходу з важкої фінансової ситуації.
Ситуація ускладнюється ще й тим, що Американська академія кіномистецтв налаштована змінити місце нагородження лауреатів премії "Оскар". Вони проводяться в театрі Kodak у відповідності з довгостроковим договором, підписаним в 2002 році з CIM Group. Проте в угоді є пункт, який обумовлює право академії розірвати контракт після перших десяти років співпраці. Цим правом об'єднання американських кінематографістів має намір скористатися на початку 2013 року.
Театр Kodak розрахований на 3,4 тисячі посадочних місць, обладнаний однією з найбільш просторих сцен в США (шириною 34,4 м і глибиною 18,3 м), місткою оркестровою ямою і підземними комунікаціями, що дозволяють тягнути кабелі передачі даних з місця подій до автомобілів операторських бригад за межами театру.

84-а церемонія вручення золотих статуеток пройде в театрі Kodak увечері 26 лютого. 

Катя Зиновьева 02 лютого 2012


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Другий тиждень «Кіновернісажу просто неба» Другий тиждень «Кіновернісажу просто неба»

Кінохіти, стрічки про Київ і справжні зірки українського кіно в літньому кінотеатрі у парку Шевченка

02 липня 2021 0 3299
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 618
Вашингтон і Вікандер у трейлері трилера «Бекетт» Вашингтон і Вікандер у трейлері трилера «Бекетт»

Полювання на людей.

02 липня 2021 0 3071
«Не дихай 2». Перший трейлер горора «Не дихай 2». Перший трейлер горора

Стівен Ленг знову в справі.

03 липня 2021 0 3064
«Монстри на канікулах: Трансформанія». Перший трейлер «Монстри на канікулах: Трансформанія». Перший трейлер

Пригоди улюблених монстрів.

05 липня 2021 0 2752