Увійти через
facebook
 

Освистана в Канні "Реальність" відкриє Одеський МКФ


Новини: Освистана в Канні

Третій одеський кінофестиваль відкриє італійська стрічка "Реальність", що отримала цьогоріч Гран-прі журі Канн.

Як і попередній фільм Маттео Гарроне - "Гоморра", удостоєний другої за престижністю премії Канн 2008 року, "Реальність" теж розкаже історію із сучасного Італії. А саме нам покажуть гонитву за славою на ТБ, яка має дуже печальні наслідки для добродушного батька сімейства.

На цей раз Гарроне зачепив тему реаліті-шоу. Головний герой "Реальності", батько великого сімейства, володіє в Неаполі процвітаючим рибним магазином. Одного разу, піддавшись проханню дітей, він без особливого ентузіазму погоджується брати участь у телевізійному реаліті-шоу. З цього моменту все його життя перевертається.

Цікаво, що ті, хто вже бачив стрічку під час Каннського фестивалю, не зовсім привітно відгукуються про нову роботу Гарроне, яка здобула приз, якщо вірити чуткам, не зовсім справедливо. Головою журі цього року в Каннах був італієць Нанні Моретті, який підсудив "Реальності" свого співвітчизника Гарроне і проігнорував нові стрічки Леоса Каракса та Ульріха Зайдля, про які відгуки були переважно позитивними. Під час церемонії нагородження в Каннах, замість овацій, стрічка Гарроне "Реальність" була освистана.

Головну роль в "Реальності" виконав непрофесійний актор Аньєлло Арена, який відбуває довічне ув'язнення за вбивство. Арена відкрив у собі акторський талант в тюремному театрі. В одній із постановок його і побачив Гарроне. Згідно часткової амністії, ув'язненому артисту дозволено працювати протягом дня поза стінами в'язниці.

Також в Одесі відбудуться гала-прем'єри ще двох фільмів, які номінувалися на Золоту пальмову гілку Канського МКФ-2012: "Королівство повного Місяця" Веса Андерсона і "Рай: кохання" Ульріха Зайдля. "Полювання" Томаса Вінтерберга, яке раніше фігурувало в одеській програмі, з невідомих причин, показане не буде.

mivanukha 04 липня 2012
Like

Ім’я:
23 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Зоряні війни: Сходження Скайвокера". Фінальний трейлер "Зоряні війни: Сходження Скайвокера". Фінальний трейлер

Прем'єра – за два тижні.

22 жовтня 2019 0 300
Тарантіно проти Китаю Тарантіно проти Китаю

Режисер відмовляється йти на поступки китайській цензурі

21 жовтня 2019 0 1044
Він Дізель в трейлері "Бладшота" Він Дізель в трейлері "Бладшота"

Він тепер супергерой.

21 жовтня 2019 0 1751
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 595
Українські Карпати в Бразилії Українські Карпати в Бразилії

Документальний фільм «Портрет на тлі гір» про творчість Параски Плитки-Горицвіт покажуть у Бразилії

22 жовтня 2019 0 165