Від «Чудо-жінки» пішов режисер


Новини: Від «Чудо-жінки» пішов режисер

Реліз фільму заплановано на 2017 рік.

Проект «Чудо-жінка» позбувся режисера. Мішель МакЛарен покинула свій пост через «творчі розбіжності» зі студією Warner Bros.

Поки не відомо, хто замінить постановницю. Не виключено, що вільна посада може бути запропонована Дженніфер Кент («Бабадук») або Леслі Лінке Глеттер («Батьківщина», «Майстри сексу», «Служба новин»). Обидві режисерки входили в список претендентів до того, як компанія зупинила свій вибір на МакЛарен.

Саму Чудо-жінку зіграє зірка «Форсажу» Гал Гадот, яка з'явиться в образі войовничої амазонки вже в 2016 році в блокбастері Зака ​​Снайдера «Бетмен проти Супермена».

Нагадаємо, що Чудо-Жінка (Wonder Woman) - вигадана супергероїня коміксів DC Comics. Вперше з'явилася в 8-му випуску коміксу «All Star Comics», що вийшов в грудні 1941 року, і стала постійним персонажем «DC», з'являлися в коміксах протягом 70-ти років, за винятком невеликого періоду після Кризи на Нескінченних Землях у 1986 році.

Диво-Жінка - принцеса амазонок (заснована на грецькій міфології), у себе на батьківщині відома какДіана. Діана - досвідчена войовниця, володіє надлюдською силою, швидкістю, витривалістю, вміє спілкуватися з тваринами, а також використовує ласо Істини, за допомогою якого може змусити говорити правду, і незруйновані браслети, які служать в якості захисту.

Чудо-Жінка посіла 20-е місце в списку «50 найвидатніших персонажів коміксів» за версією журналу Empire, а в травні 2011 року - 5 місце в списку «Сто кращих персонажів коміксів всіх часів» за версією IGN. 

Sushchenko 14 квітня 2015


Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Білосніжка» від режисера «Людини-павука» «Білосніжка» від режисера «Людини-павука»

Головну роль отримала Рейчел Зеглер.

23 червня 2021 0 308
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 493
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 489
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 313