Від прологу до прем'єри


Новини: Від прологу до прем'єри
Пообіцяли пройти на прес-конференції спеціального фестивального події «Молодість -47. Пролог »
У столичному кінотеатрі «Київ» відбулася прес-конференція, в якій взяли участь Андрій Халпахчі, генеральний директор КМКФ «Молодість», Ігор Шестопалов, програмний директор КМКФ «Молодість», Юрій Карновський, продюсер фільму-відкриття «Мир вашому дому», Сергій Неретін , заступник голови Держкіно України та Павло Вайсеро, директор з маркетингу оператора державних лотерей «М.С.Л.».
Для початку присутнім нагадали, що спеціальна подія «Молодість -47. Пролог »пройде 21-22 котября 2017 року, а сам фестиваль - тобто прем'єра нового формату - з 27 травня по 3 червня 2018 року.
Програму прологу почне презентація нового формату, яка пройде в Національній опері (з показом фільму «Мир вашому дому» і виступом польської співачки Кароліни Ціхи і українського бандуриста Ярослава Джуся.
Також в програмі заходу є Національний конкурс короткого метра, переможець якого отримає приз у 50 000 гривень від МСЛ. Виберуть кращого з 19 фільмів-претендентів виберуть німець Віланд Шпек, швейцарець Іван Маде і український продюсер Сергій Лавренюк.
Як завжди вкрай цікава програма спеціальних показів: український глядач побачить словацько-український фільм «Межа» Петерс Баб'яка, «Т2 Трейнспоттінг» (він же - «На голці 2»), «120 ударів в хвилину» француза Робена Кампійо, який представляє Францію в оскарівської гонці. Викликає інтерес і програма від Інституту Адама Міцкевича (Польща) «Свобода. Кіно соціальних змін », яку відкриє легендарний фільм Анджея Вайди« Людина з заліза ».
Алексей Першко 12 жовтня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 198
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 340
"Бембі" отримає фільм-ремейк "Бембі" отримає фільм-ремейк

Ще один проект Disney.

27 січня 2020 0 195