ідкриття Марисі Нікітюк


Новини:  ідкриття Марисі Нікітюк
Фільм «Коли падають дерева» покажуть на Варшавському міжнародному кінофестивалі
34-ий Warsaw Film Festival, що відбудеться з 12 по 21 жовтня, розпочав знайомити з цьогорічною програмою. Створена за підтримки Держкіно України повнометражна дебютна картина Марисі Нікітюк «Коли падають дерева» серед перших 12 фільмів-учасників, які були оголошені у надихаючій секції фестивалю «ВІДКРИТТЯ».
Warsaw Film Festival – фестиваль «класу А», один з найбільших фестивалів у Східній Європі, що отримав акредитацію FIAPF у 2009 році. Організатори щороку готують п'ять конкурсних і п'ять позаконкурсній секцій. У першу п'ятірку входять основна міжнародна програма, конкурс дебютного та другого фільму, незалежного кіно, повнометражних документальних фільмів і короткого метру, а в другу – спецпокази, польська класика, сімейне кіно, програма короткометражних фільмів, знятих у Польщі та ВІДКРИТТЯ – програма фільмів, які вже були показані на інших міжнародних фестивалях.
Світова прем’єра фільму, українсько-польсько-македонського виробництва, відбулася у рамках Міжнародного Берлінського Кінофестивалю (Berlinale) у програмі Panorama.
В Україні стрічку було показано в рамках 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю, де в національному конкурсі актриса Анастасія Пустовіт отримала нагороду «За найкращу акторську роботу».
В українській провінції розгортається історія 5-річної бунтівної Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси та коханого - молодого бандита Шрама. Лариса закінчила школу і перед нею гостро постає питання подальшого майбутнього. Вона хоче творити свою долю власними руками, але за любов до бандита Шрама її осуджує все селище. Бабуся і мати думають лише про те, що люди скажуть, тому підтримки від них дівчина не отримує. Лариса розуміє, що не хоче жити так, як вони, і повторити їхню долю. Закохані планують втекти разом подалі від розрухи, суспільного осуду, родичів і злочинців. Але чи готові вони будуть заплатити повну ціну свободи?
У головних ролях фільму знялися: Соня Халаїмова, Максим Самчик, Анастасія Пустовіт, Марія Свіжинська, Петро Пастухов та інші.
Фільм вироблено компанією Директорія Кіно (Україна), у копродукції з Message FIlm (Польща), Fokus In (Македонія), Солар Медіа Інтертейнмент (Україна) за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Польського кіноінституту та Македонського агентства кіно.
Група продюсерів складається з досвідчених у міжнародній копродукції продюсерів: Ігор Савиченко, Роман Климпуш, Володимир Філіппов та Сергій Лавренюк з України, Ізабела Войцек, Віолетта Камінскі, Даріуш Яблонський з Польщи, та Дарко Башескі з Македонії.
Міжнародною дистрибуцією фільму займається Latido Films (Іспанія) на чолі з Антоніо Саурою.
13-го вересня фільм «Коли падають дерева» виходить в Україні в широкий прокат.
Алексей Першко 06 вересня 2018


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 273
Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 171
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 1037
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 304