Відкриття нового кінотеатру Баттерфляй Нивки

Увійти через
Реєстрація
 
Відкриття нового кінотеатру Баттерфляй Нивки
 
Новини: Відкриття нового кінотеатру Баттерфляй Нивки
За участі Марії Єфросиніної та Василія Вірастюка

15 грудня о 16:15 відбудеться відкриття нового кінотеатру мережі Баттерфляй – Нивки. Подію відвідають головні герої фільму, з якого починаються зимові свята - «Пригоди S Миколая».

Марія Єфросиніна, Василь Вірастюк та Григорій Боковенко, які виконали головні ролі в українській сімейній комедії «Пригоди S Миколая», відкриють новий кінотеатр Баттерфляй Нивки. Це сьомий за рахунком кінотеатр мережі.
У кінокомплексі 4 великих кінозали (103 місця в кожному) із сучасним устаткуванням для забезпечення якісного зображення на широкому екрані.

«Дуже символічно, що український кінотеатр відкриває саме показ українського фільму. За останні роки ми спостерігаємо великий підйом українського кіно. На нього хочуть іти та навіть передивлятись. Ми створили фільм, який посуне американські чи радянські стрічки з новорічного українського кіно-мастхеву. Фільм, на який можна піти як з дітьми, так і самим» - розповідає продюсер фільму Марія Каель.

Новий український супергерой - Супер Миколай, разом із Марією Єфросиніною та Василем Вірастюком урочисто переріжуть стрічку та проведуть автограф-сесію з шанувальниками. Це – чудова нагода не тільки першими відвідати новий кінотеатр, але і поринути у справжнісінькі пригоди із самим Святим Миколаєм.
Зірки фільму презентують картину та запросять усіх присутніх до залу переглянути сімейну комедію «Пригоди S Миколая».

Кінотеатр Баттерфляй Нивки відкривається за адресою вул. Данила Щербаківського, 58, що дозволить кінолюбителям відразу декількох районів швидко потрапляти на запланований сеанс.

Нагадаємо, в картині Марія Єфросиніна зіграла модного блогера, яка вимушена з родиною переїхати до Карпатського селища, а Василь Вірастюко примірив на себе роль злодія Кабана, який напередодні Для Святого Миколая прикидається Миколаєм та грабує хати.

Стрічка виходить у прокат вже 13 грудня та розпочинає зимові свята. 

Алексей Першко 12 грудня 2018
Коментарі
 
Ім’я
19 березня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

«СПРАВА ХОМ’ЯКА. 5 БАКСІВ»

Завершено виробництво фільму Мирослава Латика

19 березня 2019

0
102

На шляху до мільярда

«Капітан Марвел» продовжує лідирувати в прокаті

18 березня 2019

0
899

"Історія іграшок 4". Сюжетний трейлер

Дорослі проблеми дитячих іграшок.

19 березня 2019

0
44

 fk tw