«Тато – мамин брат»

Увійти через
Реєстрація
 
«Тато – мамин брат»
 
Новини: «Тато – мамин брат»
Українська прем’єра фільму відбудеться на фестивалі Docudays UA
«Тато – мамин брат», повнометражний документальний дебют українського режисера та оператора Вадима Ількова, буде показано в програмі ХVІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбудеться з 22 по 30 березня 2019 р. Фільм увійшов у секцію DOCU/ХІТИ.
Світова прем'єра створеної за підтримки Держкіно стрічки відбулася в квітні 2018 року на одному з найбільших фестивалів документального кіно Європи – Visions du reel у Ніоні (Швейцарія), де фільм отримав приз як найбільш інноваційна стрічка міжнародного конкурсу фестивалю. Окрім цього, фільм Вадима Ількова брав участь у програмі фестивалю Hot Docs та інших міжнародних кінофорумів. В березні фільм поїде також на фестивалі в Румунії, Греції та Бельгії.
Знане міжнародне видання Cineuropa написало про фільм: «Сила фільму «Тато – мамин брат» полягає в свободі, простоті, інтенсивності образів і мужності його персонажів - сучасних антигероїв у пошуках щастя».   
У секції DOCU/ХІТИ цьогорічного Docudays UA буде показана ще одна створена за підтримки Держкіно стрічка – фільм Аліси Коваленко «Домашні ігри». Українська прем’єра фільму в Україні відбулась минулого року на Одеському міжнародному кінофестивалі, де картина отримала приз як найкращий європейський документальний фільм.
Алексей Першко 21 лютого 2019
Коментарі
 
Ім’я
26 березня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Перший трейлер хоррора "Ма" з Октавією Спенсер

Вона не забуде, вона не пробачить.

25 березня 2019

0
2689

Apple представила свій стрімінговий сервіс

Стівен Спілберг і багато смачного.

25 березня 2019

0
1999

Озон, Ассайас, Легран

«ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА» 2019 ОГОЛОШУЄ КІНОПРОГРАМУ

25 березня 2019

0
768

Трейлер комедії "Крамниця єдинорогів" від Брі Ларсон

Режисерський дебют Капітана Марвел.

23 березня 2019

0
190

"Джон Вік 3". Новий трейлер

Полювання на Кіану Рівза.

22 березня 2019

0
331

 fk tw