«Тато – мамин брат»

Увійти через
Реєстрація
 
«Тато – мамин брат»
 
Новини: «Тато – мамин брат»
Українська прем’єра фільму відбудеться на фестивалі Docudays UA
«Тато – мамин брат», повнометражний документальний дебют українського режисера та оператора Вадима Ількова, буде показано в програмі ХVІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбудеться з 22 по 30 березня 2019 р. Фільм увійшов у секцію DOCU/ХІТИ.
Світова прем'єра створеної за підтримки Держкіно стрічки відбулася в квітні 2018 року на одному з найбільших фестивалів документального кіно Європи – Visions du reel у Ніоні (Швейцарія), де фільм отримав приз як найбільш інноваційна стрічка міжнародного конкурсу фестивалю. Окрім цього, фільм Вадима Ількова брав участь у програмі фестивалю Hot Docs та інших міжнародних кінофорумів. В березні фільм поїде також на фестивалі в Румунії, Греції та Бельгії.
Знане міжнародне видання Cineuropa написало про фільм: «Сила фільму «Тато – мамин брат» полягає в свободі, простоті, інтенсивності образів і мужності його персонажів - сучасних антигероїв у пошуках щастя».   
У секції DOCU/ХІТИ цьогорічного Docudays UA буде показана ще одна створена за підтримки Держкіно стрічка – фільм Аліси Коваленко «Домашні ігри». Українська прем’єра фільму в Україні відбулась минулого року на Одеському міжнародному кінофестивалі, де картина отримала приз як найкращий європейський документальний фільм.
Алексей Першко 21 лютого 2019
Коментарі
 
Ім’я
16 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

"Падіння янгола". Дубльований трейлер

Джерард Батлер знову проти всіх.

12 червня 2019

0
321

Казковий світ в "Уперед" від Pixar. Український трейлер

Брати-ельфи в пошуках магії.

12 червня 2019

0
343

Внутрішнє кіно Олега Голосія

У Києві відкрилася найбільша виставка видатного українського художника

15 червня 2019

0
147

"Крижане серце 2". Перший трейлер

Улюблені герої повертаються.

11 червня 2019

0
372

Трейлер хоррора "Доктор сон" за Стівеном Кінгом

Юен Макгрегор в сіквелі "Сяйва".

13 червня 2019

0
283

 fk tw