Перші претенденти на «Оскар»


Новини: Перші претенденти на «Оскар»
У програмі 74-го Венеціанського кінофестивалю
Найстаріший світовий кінофестиваль - Венеціанський - отже має вкрай високий авторитет в світі кіно, а останнім часом він ще й придбав реноме свого роду стартового майданчика нового сезону призів і нагород. Фільми, що потрапили в програми Венеціанського фестивалю, який цього року пройде в 74-й раз, заслужено вважаються претендентами на найвищі почесті, в тому числі - і на премію Американської Кіноакадемії «Оскар». В цьому році в програмі фестивалю фільми як великих майстрів сучасного кінематографа - таких як Олександра, Пейна, Даррена Аронофскі і Джорджа Клуні, так і лідери незалежного кінематографу - брітанец Ендрю Хейг, француз Абдельлатіф Кешиш, японець Хірокадзу Коре-Еда і китаєць Ай Вейвей.
Новий фільм Олександра Пейна - науково-фантастична комедія за жанром про чоловіка, який вирішив зменшити самого себе, - відкриє фестиваль 30 серпня. Головну роль в ній зіграв Метт Деймон, який з'явиться також і в фільмі Джорджа Клуні «Субурбікан», знятому за сценарієм знаменитих братів Коенів.
Даррен Аронофскі, який в 2011-му очолював головне журі фестивалю, представить в конкурсі психологічний хоррор «Мати!», В якій головну роль зіграла Дженніфер Лоуренс.
Не мине непоміченим і потойбічний хоррор часів холодної війни «Форма води» від мексиканця Гільєрмо дель Торо, в головній ролі в якому зайнята Саллі Хоукінс.
Звернемо також увагу на фільми Абдельлатіфа Кешиша «Мектуб, любов моя», Мартіна Макдонафа «Три білборда за Еббінгом, штат Міссурі» і Паоло Вірц «Шукач насолод» з Хелен Міррен і Дональдом Сазерлендом в головних ролях.
Алексей Першко 27 липня 2017


Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 418
8-й Чілдрен Кінофест завершив роботу 8-й Чілдрен Кінофест завершив роботу

І оголосив переможців

08 червня 2021 0 2050
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 1991
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1178
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 1159