Перші претенденти на «Оскар»


Новини: Перші претенденти на «Оскар»
У програмі 74-го Венеціанського кінофестивалю
Найстаріший світовий кінофестиваль - Венеціанський - отже має вкрай високий авторитет в світі кіно, а останнім часом він ще й придбав реноме свого роду стартового майданчика нового сезону призів і нагород. Фільми, що потрапили в програми Венеціанського фестивалю, який цього року пройде в 74-й раз, заслужено вважаються претендентами на найвищі почесті, в тому числі - і на премію Американської Кіноакадемії «Оскар». В цьому році в програмі фестивалю фільми як великих майстрів сучасного кінематографа - таких як Олександра, Пейна, Даррена Аронофскі і Джорджа Клуні, так і лідери незалежного кінематографу - брітанец Ендрю Хейг, француз Абдельлатіф Кешиш, японець Хірокадзу Коре-Еда і китаєць Ай Вейвей.
Новий фільм Олександра Пейна - науково-фантастична комедія за жанром про чоловіка, який вирішив зменшити самого себе, - відкриє фестиваль 30 серпня. Головну роль в ній зіграв Метт Деймон, який з'явиться також і в фільмі Джорджа Клуні «Субурбікан», знятому за сценарієм знаменитих братів Коенів.
Даррен Аронофскі, який в 2011-му очолював головне журі фестивалю, представить в конкурсі психологічний хоррор «Мати!», В якій головну роль зіграла Дженніфер Лоуренс.
Не мине непоміченим і потойбічний хоррор часів холодної війни «Форма води» від мексиканця Гільєрмо дель Торо, в головній ролі в якому зайнята Саллі Хоукінс.
Звернемо також увагу на фільми Абдельлатіфа Кешиша «Мектуб, любов моя», Мартіна Макдонафа «Три білборда за Еббінгом, штат Міссурі» і Паоло Вірц «Шукач насолод» з Хелен Міррен і Дональдом Сазерлендом в головних ролях.
Алексей Першко 27 липня 2017
Like

Ім’я:
21 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 163
ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе

Режисер нарешті зніме двох улюблених акторів разом.

20 січня 2020 0 461
"Паразити", Пітт, Фенікс. Нагороди Гільдіі акторів "Паразити", Пітт, Фенікс. Нагороди Гільдіі акторів

Оскар вже зовсім скоро.

20 січня 2020 0 374
Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни" Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни"

Режисера двох частин "Тора" кличуть до Далекої-далекої галактики.

20 січня 2020 0 241
Увага! Кастинг!!! Увага! Кастинг!!!

НА головну роль у фільмі «Ведмежа пастка»

23 грудня 2019 5 4358