Співачка без голосу в Одеській Опері


Новини:  Співачка без голосу в Одеській Опері
«МАРГАРИТА» КСАВ'Є ДЖАННОЛІ ВІДКРИЄ 7-Й ОДЕСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ
15 липня в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбудеться урочиста церемонія відкриття ОМКФ-2016. Фільмом вечора стане картина французького режисера Ксав'є Джаннолі «Маргарита».
Трагікомедія «Маргарита» - п'ята повнометражна робота режисера Джаннолі, яка боролася за «Золотого Лева» 71-го Венеціанського фестивалю. У центрі сюжету історія ексцентричної багачки, яка пристрасно любить музику, влаштовує в своєму будинку концерти і мріє співати в опері. Існує лише одна проблема: Маргарита Дюпон виключно погана співачка, а все її оточення з меркантильних міркувань не зізнається в цьому.
Прототипом головної героїні стала реальна жінка - американка Флоренс Фостер Дженкінс, арію у виконання якої режисер почув одного разу по радіо. У фільмі її зіграла знаменита французька актриса Катрін Фро ( «Мій американський дядечко», «Після заходу», «Секрет»), що отримала за цю роль премію «Сезар». Всього картина була номінована в 10 категоріях на «французький Оскар», і перемогла в 4-х з них. Крім того, картина була відзначена спеціальним призом Назарено Тадеї на все тому ж 71-му Венеціанському МКФ.
Популярність Ксав'є Джаннолі принесла його короткометражна робота «Інтерв'ю» з відомим Матьє Альмаріком в головній ролі. Цей фільм приніс Ксав'є «Золоту пальмову гілку» за найкращу короткометражну картину, а також премію «Сезар» у тій самій категорії. Два фільми режисера в різні роки боролися за головний приз Канн - мелодрама «Коли я був співаком» з Жераром Депардьє та Сесіль де Франс, а також стрічка «Спочатку» з Франсуа Клюзе і Еммануель Дево. У 2010 р він був удостоєний звання кавалера Ордена Мистецтв і літератури.
Фільм «Маргарита» буде показаний після урочистої церемонії відкриття 15 липня в Одеському національному академічному театрі опери та балету.
Даний фільм 28 липня випустить в український прокат компанія «Артхаус Трафік».
Алексей Першко 04 липня 2016
Like

Ім’я:
14 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


«ТЕНЕТ» Нолана знову перенесли «ТЕНЕТ» Нолана знову перенесли

Ще на 2 тижні

26 червня 2020 0 1141
Безкоштовний онлайн-фестиваль французьких комедій Безкоштовний онлайн-фестиваль французьких комедій

Стартує в Україні завтра до дня взяття Бастилії

13 липня 2020 0 212
Беркут на зльоті Беркут на зльоті

Підсумки віртуальних Канн: FILM.UA Distribution уклали угоди з компаніями Signature та Eagle!

10 липня 2020 0 466
Іспанські чемпіони відкривають сезон Іспанські чемпіони відкривають сезон

У прокат виходить іспанська комедія «Чемпіони»

02 липня 2020 0 790
Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 1 436