Пітеру Джексону набридли голівудські блокбастери


Новини: Пітеру Джексону набридли голівудські блокбастери

Точні терміни «паузи» не уточнюються.

Творець таких світових кінохітів як «Володар кілець» і «Хоббіт» по книгах Дж. Р. Р. Толкіна, Пітер Джексон розповів про свої плани на недалеке майбутнє. Як повідомляє ресурс The New Zealand Herald, постановник рано чи пізно має намір відійти від створення масштабних голівудських блокбастерів і зайнятися розробкою фільмів малого калібру. Для цього він повернеться до себе на батьківщину до Нової Зеландії.

«Ми з Френ (дружина режисера і постійний співавтор його картин Френ Уолш) зараз над дечим працюємо. Найприємніше для нас, що це новозеландські історії. Ми хочемо піти від голівудських блокбастерів і для цього готуємо декілька новозеландських історій, з яких, нам здається, вийдуть прекрасні фільми. Щось на зразок "Небесних створінь". Але одне чіпляється за інше, і у нас ніколи немає на це часу. Зараз ми прийняли тверде рішення через кілька років втекти і зробити наші новозеландські фільми», - заявив режіісер.

Але Джексон не уточнив на скільки скоро візьметься за «новозеландські історії». Чи буде це по закінченню роботи на трилогією «Хоббіт» або набагато пізніше - після фільму про Тінтіна, не відомо.

Нагадаємо, що перша частина екранізації «Хоббіта» - «Несподівана подорож» - вийшла в прокат в грудні минулого року. Це перший фільм, який був знятий з частотою 48 кадрів в секунду на камерах RED Epic з роздільною здатністю 5K високої чіткості.

Стрічка заробила в прокаті більше одного мільярда доларів, що дозволило фільму поповнити ряди найбільш касових стрічок за всю історію кіно.

Наступна частина «Хоббіт: Пустота Смога» порадує українських глядачів 18 грудня цього року. А ось заключний епізод стартує в 2014 році.

Sushchenko 23 жовтня 2013


Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 216
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 209
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 206
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 724
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1238