Увійти через
facebook google
 

За Паттерсоном знімуть ще одну частину "Алекса Кросса"


Новини: За Паттерсоном знімуть ще одну частину

Для сиквела «Алекса Кросса» вже підібрали літературну базу.

Детективний трилер «Алекс Кросс» отримає продовження. Про це заявив актор Тайлер Перрі, який виконав головну роль у фільмі. Зараз Перрі веде переговори з літературним батьком «Кросса» Джеймсом Паттерсоном щодо наступної екранізації.

Оригінальний «Алекс Кросс» виходить на світові екрани сьогодні, а в США він стартує тільки завтра, що поки не дозволяє зробити висновки про правильність рішення зняти сиквел. Тим не менш, глядачів може привабити детектив як жанр, який останнім часом не мав якісних продуктів на широкому екрані. Перша частина фільму розповідає про детектива Алекса Кросса, колишнього судового психолога, який вплутується в небезпечну боротьбу з серійним вбивцею М'ясником. Крім Тайлера Перрі, у фільмі також з'являється Жан Рено і Метью Фокс.

Передбачається, що друга частина буде заснована на 13 романі Паттерсона з серії про «Кросса» під назвою Double Cross («Подвійний Кросс»), в той час як перший фільм адаптований з двох книг - «Алекс Кросс» і «Я, Алекс Кросс» . У 13 книзі у детектива Кросса з'являється подружка, так само детектив, з якою вони йдуть по п'ятах серійного вбивці. Поки невідомо, чи повернеться в сиквел режисер першої частини Роб Коен.

Складно передбачити, яку касу зробить «Алекс Кросс», але сам Джеймс Паттерсон зі своїми творами встиг за останні кілька років продати більше копій книг, ніж Стівен Кінг, Джон Грішем і Ден Браун разом узяті. З 85 книг письменника 56 стали бестселерами, за що Паттерсон потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Разом з тим, той же Кінг називає книги автора «млявими трилерами», а журналісти неодноразово піддавали Паттерсона дуже жорсткій критиці. 

Катя Зиновьева 18 жовтня 2012
Like

Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Леді та Бродяга". Новий трейлер "Леді та Бродяга". Новий трейлер

Собаче кохання.

15 жовтня 2019 0 172
Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 259
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 166
Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 5041
Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe" Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe"

Самара Вівінг приєдналася до Генрі Голдінгу.

15 жовтня 2019 0 128