Під Лондоном відкрився музей "Гаррі Поттера"


Новини: Під Лондоном відкрився музей

Кінокомпанія Уорнер Бразерс в суботу відкрила для публіки студію під Лондоном з декораціями, в яких протягом десяти років знімалися фільми про Гаррі Поттера.

На хвилі інтересу до кіноепопеї студія інвестувала 100 млн фунтів стерлінгів, щоб перетворити декорації y Лівсденi в 32 кілометрах від Лондона на туристичний музей.

Найпринаднішим експонатом не тільки для фанатів "поттеріани", а й для кіноманів обіцяє стати копія замку, в якому розташовувалася школа магії Хогвартс. Замок, зрозуміло, зменшений, але саме цей макет знімався в кіно, фотографувався і за допомогою сканерів перетворювався в те, що глядачі бачили на екрані.

Ця модель, 16 метрів в діаметрі, була зроблена ще для першої картини "Гаррі Поттер і філософський камінь", працювали над нею 86 художників.Світлові ефекти будуть кожні чотири хвилини міняти день на ніч, а палаючі в баштах факели створювати враження "житлового" замку.

Але багато що на студії збудовано в реальному розмірі. У відвідувачів буде можливість прогулятися по Косою алеєю, потрапити в парадний обідній зал Хогвартса, в гуртожиток будинку Грифіндор, де жив Гаррі, і в офіс директора школи Хогвартс Альбуса Дамблдора.

Планується, що щодня пам'ятку будуть відвідувати до шести тисяч осіб, а про величину експозиції говорить вже те, що її творці відводять на пішохідний тур мінімум 3:00.

Всього на студії за останнє десятиріччя було знято вісім фільмів про пригоди героїв однойменних книг письменниці Джоан Роулінг, які зібрали по всьому світу понад шість мільярдів доларів і стали найуспішнішим кінопроектом подібного роду в історії, а також значною культурною подією в житті цілого покоління.
 

Катя Зиновьева 01 квітня 2012


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 280
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 155
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 215
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 359
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 547