Прекрасна епоха Одеси


Новини: Прекрасна епоха Одеси
Урочисте Відкриття 10-го ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю
12 липня в Одеському національному академічному театрі Опери та Балету пройшла урочиста церемонія Відкриття 10-го ювілейного ОМКФ
Церемонію, ведучими якої стали Яніна Соколова та Олега Панюта, розпочали вітальними промовами віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, міністр культури України Євген Нищук та Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко.
Наступним з вітальною промовою виступив міський голова Одеси Генадій Труханов.
Президент ОМКФ Вікторія Тігіпко привітала гостей кінофестивалю та зазначила: «Щодня наш світ стрімко розвивається, кількість населення збільшується, штучний інтелект, технології змінюють усе навколо. У цей час для кожного з нас важливий креатив і вміння мислити нешаблонно. ОМКФ як уже сформована платформа має унікальну можливість сприяти інтеграції технологій у мистецтво й мистецтва в технології. Тож протягом наступного десятиліття на фестивалі ми плануємо активно інтегрувати технології у сферу кіноіндустрії, впроваджувати нові аудіовізуальні форми кіновиробництва. Тут і зараз, на Одеському міжнародному кінофестивалі, формується нова ДНК нації, яка зможе нестандартно мислити й розвивати креативні індустрії».
Лауреатом першої з нагород 10-го ОМКФ – почесного «Золотого Дюка» за внесок у кіномистецтво – став британський режисер театру і кіно Майк Лі, який наголосив, що для нього це велика честь – бути в славетному кінематографічному місті Одесі на ювілейному кінофестивалі. А отримати почесну нагороду Одеського міжнародного кінофестивалю - це подвійна честь. «В межах фестивалю буде показано ретроспективи моїх стрічок, серед яких найсвіжіша робота картина «Пітерлоо». Ті кадри, які ви побачите у фільмі дуже апелюють до тих, які показані у стрічці «Броненосець «Потьомкін», тому я вважаю дуже знаковим та важливим те, що ми разом зможемо подивитися ці кадри», - поділився режисер. Також у своїй промові він згадав Олега Сенцова.
Почесною нагородою «Золотий Дюк» було відзначено і Одеську кіностудію, якій цього року виповнюється 100 років. Вручили статуетку генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич та програмний директор фестивалю Антельм Відо. Статуетку отримав Голова Ради старійшин Одеської кіностудії, володар почесного звання "Легенда Одеської кіностудії", співзасновник глядацького центру Міжнародного кінофестивалю «Золотий Дюк», член Національної спілки кінематографістів, кінорежисер Генадій Тарасуль. Одеська кіностудія також вручила почесну відзнаку і Вікторії Тігіпко та всій команді ОМКФ. «Хай живе велика ілюзія людства - кіно!» - наголосив Генадій Тарасуль, вручаючи нагороду.
Також на сцену піднялась спеціальна гостя Одеського міжнародного кінофестивалю американська акторка, режисерка та співачка Роуз Макґавен.
Завершив урочисту частину церемонії виступ Джамали. Після музичної частини ведучі представили фільм Відкриття 10-го ОМКФ – французьку стрічку «Прекрасна епоха» режисера Ніколя Бедоса.
Нагадаємо, що урочиста церемонія Закриття відбудеться 20-го липня. Під час неї ми дізнаємося імена всіх переможців 10-го ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю. Максимальну достовірність і прозорість голосування забезпечить Kreston GCG.
Алексей Першко 13 липня 2019
Like

Ім’я:
04 квітня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Слідом за Каннами Слідом за Каннами

49-й КМКФ «Молодість» перенесено на серпень

30 березня 2020 0 520
Посіпаки відступають Посіпаки відступають

Під натиском коронавируса

02 квітня 2020 0 290
Том Генкс в трейлері військової драми "Грейхаунд" Том Генкс в трейлері військової драми "Грейхаунд"

Засновано на реальних подіях.

06 березня 2020 0 587
«Спадок брехні» отримано «Спадок брехні» отримано

Завершено виробництво шпигунського трилера Адріана Бола

10 березня 2020 0 583
Ще один привід залишитися вдома!
ексклюзив
Ще один привід залишитися вдома!

MyFrenchFilmFestival: випуск "STAY HOME"

30 березня 2020 0 1968