Прем'єра «Чаклунки» стала найбільш касовою для Джолі


Новини: Прем'єра «Чаклунки» стала найбільш касовою для Джолі

Аналітики прогнозують фільму майже $200 млн в рідному прокаті.

Довгоочікувана казкова стрічка «Чаклунка» з Анджеліною Джолі в головних ролях нарешті стартувала. І показала досить непогані результати в перші дні прокату. Фільм заробив в США за три дні $70 млн. А світова прем'єра стала найбільш касовою в кар'єрі Джолі, яка, доречі, не знімалася з 2010 року.

Відштовхуючись від суми прем'єрних зборів, аналітики прогнозують фільму порядку $200 млн в рідному прокаті. Аудиторія «Чаклунки» або ж «Малефісенти», на 60% жіноча, поставила фільму тверду «A» («п'ятірку»), що різко - хоча й цілком очікувано - контрастує з прийомом у критиків.

До речі, студія Disney має намір випустити в наступному році ще дві стрічки, засновані на золотому анімаційному фонді студії - «Попелюшку» Кеннета Брани і «Книгу джунглів» Джона Фавро.

«Чаклунка» не єдина картина, яка стартувала в цей уїк-енд. На другій позиції за успішністю в цей уїк-енд став фільм «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього». Картина заробила $32,6 млн. На сьогодні каса фільму становить $162,07 млн. З урахуванням зарубіжних зборів нова частина франшизи вже має на рахунках $500,2 млн. Більше в цьому році заробили тільки «Перший месник: Інша війна» ($709, 3 млн) і «Нова Людина-павук. Висока напруга» ($690 млн).

Комедійний вестерн Сета МакФарлейна «Мільйон способів втратити голову», що зайняв третю сходинку нашого рейтингу, заробив $17,07 млн. З фільмом МакФарлейна стався абсолютний регрес у порівнянні з «Третім зайвим», який два роки тому зірвав банк. Тоді комедія з Марком Уолбергом освоїла на старті в три рази більшу суму - $54 млн. Сумарні збори його нового фільму в Америці не повинні перевищити $50 млн.

Ось такі от розклади. 

Sushchenko 02 червня 2014


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер «Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер

Знайомтеся з ще одним супергероєм Marvel.

25 червня 2021 0 228
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 606
Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом

Від авторки "Неортодоксальної».

24 червня 2021 0 419
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 770