Прем'єри тижня: Казки, бокс і Галустян


Новини: Прем'єри тижня: Казки, бокс і Галустян
Казки, бокс і Галустян - чотири прем'єри 15 березня не залишать байдужими українських глядачів і займуть свій - нехай і крихітний - куточок у душі навіть самого запеклого кіномана.
«Білосніжка. Помста гномів» - прем'єра з досить спірною назвою, якщо вникнути в сенс фільму. Ні, гноми не збираються мститися, але якщо могли б, мабуть, в першу чергу помстилися б тому, хто придумав для цього фільму таку назву. До речі, "Білосніжка" наближається до того, щоб зтати досить побитою основою для кінотворів: крім березневої прем'єри "Білосніжки" в кінці травня глядачів очікує однойменне творіння з Крістен Стюарт у головній ролі, а менш ніж півроку тому американський канал АВС запустив серіал "Одного разу", де Білосніжка є одним з центральних персонажів.
У представленій версії головну роль виконує Лілі Коллінз, проте, не виключено, що більше уваги творці фільму приділили Джулії Робертс, що зіграла в "Білосніжцi" її злу, але прекрасну мачуху.
Loading the player ...
"Кличко" - документальна стрічка німецького режисера Себастьяна Денхардта про українських братів-боксерів Віталія і Володимира Кличків. У фільмі представлена історія братів з самого початку їх життя: знімальна група побувала у дев'яти країнах, серед яких Казастан, США, України і Німеччина - чотири найголовніших країни в житті і кар'єрі братів.
Loading the player ...
"Лоракс" - 3D-мультфільм про загадкову, але забавну істоту, яка є хранителем природи. Помітивши швидкість, з якою світом заволодіває технічний прогрес, що знищує природу, Лоракс розуміє, що пора взятися за справу і показати людям, чим їм загрожує втрата флори і фауни.
Loading the player ...
«Той ще Карлосон!» -  комедія вже порядком надокучливого Сарика Андреасяна. На знищенні «Службового роману» і «Джуніора» Андреасян вирішив не зупинятися і продовжив перекроювати наші уявлення про давно створенi речi. На цей раз в ракурс потрапила казка Астрід Ліндгрен «Карлсон». Історія перегралась, але факт залишається фактом - ця історія створена задовго до приходу Андреасяна в кінематограф. І, слава Богу, залишиться ще й після його відходу.

Герой Михайла Галустяна, прозваного в нашому світі за схожість з персонажем Астред Ліндгрен КарлОсоном, живе в чарівному і барвистому світі Метрика - пухких большеухіе літаючих чоловічків метрового зросту, місія яких - допомагати дітлахам, яким дорослі, швидше, створюють проблеми, ніж вирішують їх. Метрики можуть показуватися дітям, але змушені ретельно приховувати факт свого існування від нудних дорослих. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 15 березня 2012


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 606
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 418
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 486
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 475
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 415