Прем'єри тижня: Вся правда про мам і Маргарет Тетчер


У перший день весни в українських кінотеатрах стартує чотири фільми - сентиментальний альманах про мам, «оскароносна» для Меріл Стріп «Залізна леді», історія про російсько-грузинську війну і суїцидальна комедія.
«Залізна леді» - драма, яка принесла актрисі Меріл Стріп сімнадцятому (це не помилка - так, так, сімнадцяту!) Номінацію на «Оскар» і третю золоту статуетку. Стріп, розчулившись на сцені зізналася, що вже не очікувала колись знову отримати «Оскар» і, сміючись і плачучи, заявила, що швидше за все це вже її остання нагорода від Кіноакадемії. У «оскарівської» гонки актриса обійшла не менш сильну суперницю Віолу Девіс, одну зі своїх найкращих подруг, однак, та не затаїла образу на Стріп, обійнявши її перед виходом на сцену.
«Залізна леді» розповість про живу легенду британської політики Маргарет Тетчер. Британці визнали екранний образ леді досить спірним, а сама Маргарет Тетчер і зовсім відмовилася дивитися фільм, виявивши, що з її життя зробили «свого роду розвага» і заявила, що Меріл Стріп не зуміла втілити на екрані реальний образ.
Loading the player ...
 «Мами» - кіноальманах, одним з со-режисерів якого виступив Сарік Андреасян, який створив «Службовий роман. Наш час» і «Вагітного». Нова робота Андреасяна обіцяє стати менш бездарною, менш претензійною і більше доброю, ніж його попередні фільми. Ймовірно, вся справа в темі. Втілити історії на екрані режисерові допомогла ціла плеяда сучасних російських зірок - від Дмитра Дюжева до зірки «Сватів» Федора Добронравова.
У фільмі будуть абсолютно різні мами: МАМА - міліціонер, МАМА зірки "КВН", МАМА Президента ... або прем'єр-міністра, майбутня МАМА - ні, вона не чекає дитину, а дитина, що живе тільки з татом, чекає її, МАМА - працівник кінотеатру, МАМА, яка не вміє готувати, МАМА - провідна ранкової програми провінціального каналу, який практично ніхто не дивиться, а тому їй нічого не заважає між новинами і рецептами давати вказівки синові прямо з екрану.
Loading the player ...
«Август. Восьмого» - військова драма Джаніка Файзієва про конфлікт між Грузією і Росією. Якщо фільми про Другу світову війну можна назвати досить частим фоном для різного роду (іноді навіть комедійних) сюжетів, то російсько-грузинська війна відносно не освітлена тема, на яку знімають тільки грузини та росіяни.
Ксенія - звичайна молода москвичка, яка загрузла в рутині своєї не надто щасливого життя. Вона трохи втрачена, обтяжена самотністю, роботою, проблемами з матір'ю, невлаштованістю особистого життя, маленьким дитиною, що вимагає постійних турбот ... Проживаючи день за днем в прагненні ось-ось почати "ЖИТИ" по-справжньому, вона так щиро бажає, щоб все налагодилося! І так само щиро не розуміє, як це зробити ...
Але ось настає момент тріумфу: Ксенія приймає запрошення свого молодого чоловіка Єгора провести кілька днів у Сочі і відправляє сина Артема відпочити на Кавказ до батька хлопчика. Попереду - море, сонце і канікули з коханим! Невже її мрії про серйозні стосунки і жіноче щастя нарешті починають збуватися? Але доля підготувала їй інше - винести і випробувати за кілька днів стільки, скільки іншим не дається і за все життя. Ксенія дізнається про початок військової операції, яка розгортається буквально в тому самому місці, де знаходиться маленький Артем, і відправити хлопчика назад до Москви немає вже ніякої можливості. Практично не вірячи в реальність того, що відбувається, не маючи ні секунди на роздуми, Ксенія поодинці відправляється в саме пекло, щоб врятувати сина.
Loading the player ...
"Самогубці" - російська комедія, заборонена до показу в багатьох регіонах Росії через її відносно неспокійної теми. Звичайно, їй не зрівнятися з "Особами смерті", забороненими в 46 країнах світу через жорстокість, що панує на екрані і відвертих сцен суїциду, але все ж давно не траплялося росіянам знімати фільм не на політичну тематику, сприйнятий цензурою з такою різкістю.

Після невдалої спроби самогубства в одній лікарні опинилися двоє молодих людей - Толик і Олексій. В Олексія ця спроба суїциду перша, а у Толіка вже сімнадцяти. І Толік пояснює своєму новому приятелеві, що покінчити з собою не так-то просто. Друзі вирішують триматися разом, тому що в команді добитися успіху легше, і вдвох у них точно все вийде. Вийшовши з лікарні, вони знайомляться з колишньою спортсменкою Мариною, яка віддала все життя підготовці до Олімпіади і через важку травму викинута зі збірної. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 29 лютого 2012


Ім’я:
28 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 390
Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі» Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі»

Так, про вампірів.

25 вересня 2021 0 375
Кріс Гемсворт у тизері «Тайлера Рейка 2» Кріс Гемсворт у тизері «Тайлера Рейка 2»

Ще одна операція з порятунку.

26 вересня 2021 0 231
Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч» Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч»

Том, робот і пес.

20 вересня 2021 0 627