"Принцесa Монако" зійшла з дистанції


Новини:

Ніколь Кідман пророкували номінацію на премію Американської кіноакадемії.

Більшість режисерів і продюсерів поспішають завершии виробництво своїх проектів до початку перегонів за одну з найпрестижніших кінонагород - "Оскар", що цілком логічно. А ось творці "Принцеси Монако" ухвалили рішення вибути зі змагання і більше того, перенести дату релізу стрічки з листопада 2013 року на весну 2014 року.

До речі, картині пророкували мінімум одну номінацію на "Оскар". Аналітики подейкували, що її може отримати виконавиця головної ролі Ніколь Кідман.

Але компанія - дистриб'ютор The Weinstein Co. вважає по-іншому. Виявилося, що на виробництво стрічки раптово знадобилося більше часу, ніж планувалося спочатку.

Сценарій Араша Амелі грунтується на реальній історії Грейс Келлі - дружини князя Монако Реньє III і 10-ї княгині Монако. У кінобіографії якраз і описується шість місяців в житті Келлі в період заміжжя. У 1962 році місто-держава опинилася в немилості у Франції. Князь Монако Реньє III, чоловік Грейс, скасував податки на доходи, чим викликав невдоволення лідера Франції Шарля де Голля. Він дав князеві півроку на реформацію податкового законодавства. Княгиня Монако Грейс Келлі, якій тоді було всього 33 роки, поринула у політику, щоб врятувати свою країну.

Режисером стрічки є постановник «Життя в рожевому кольорі» Олів'є Даан.

Для братів Вайнштейн це невелика втрата, оскільки в грі все ж залишаються «Станція "Фрутвейл"», «Дворецький», «Великий майстер», «Довга дорога до свободи», «Філомена», «Август» і « Мрії збуваються!». Цілком можливо, Харві Вайнштейн буде просувати на «Оскар» інших актрис - Джуді Денч і Меріл Стріп, як кажуть інсайдери. Мабуть, на думку братів, вмішувати сюди ще і Кідман буде зайвим.

Нагадаємо, що перший відзнятий матеріал «Принцеси Монако» презентували прокатникам у травні під час Каннського кіноринку. На огляді була мприсутня сама Кідман, яка працювала в журі Каннського фестивалю.

Sushchenko 24 вересня 2013


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 133
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 201
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 180
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 630
Трейлер комедії «Погані домогосподарки» Трейлер комедії «Погані домогосподарки»

З Крістен Белл і Вінсом Воном.

27 липня 2021 0 262