Увійти через
facebook google
 

Звичний "Гаррі Поттер" буде іншим


Новини: Звичний

Автор не заперечує і продовження епопеї.

Британська письменниця і автор серії романів про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера Джоан К. Роулінг вирішила відредагувати два романи із семи існуючих. Але конкретно які книги піддадуться змінам, поки не відомо. Вона натякнула, що це буде "одне з перших і одне з останніх творів серії".

Таке рішення письменниця прийняла через те, що, на її думку, романи написані поспіхом. "Одного разу я перечитала їх і зрозуміла:" О, Боже! Мені варто повернутися до них і зробити щось подібне до "режисерської версії". Хто знає", - сказала вона.

Ще Роулінг заінтригувала шанувальників можливим продовженням історії чарівного світу "поттеріани". Але це відбудеться тільки в тому випадку, якщо до неї прийде муза і "блискуча ідея", яка ляже в основу нової частини роману.

Заключна частина "поттеріани" була видана в 2007 році. Її екранізація, розділена на дві частини, заробила в світовому прокаті більше двох мільярдів доларів.

Нещодавно Джоан Роулінг представила читачам перший «дорослий» роман "Вільне місце", дії якого відбуваються в англійському селі, в якій неповноцінна сім'я стикається з мінливістю місцевої політики.

Що стосується екранізацій відредагованих романів, то поки не відомо чи будуть створені римейки або ж сюжет залишиться недоторканим. Звичайно, багатьом би хотілося знову поринути у чарівний світ з улюбленими героями і їх пригодами. 

Sushchenko 27 вересня 2012
Like

Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Леді та Бродяга". Новий трейлер "Леді та Бродяга". Новий трейлер

Собаче кохання.

15 жовтня 2019 0 159
Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 248
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 154
Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 5031
Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe" Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe"

Самара Вівінг приєдналася до Генрі Голдінгу.

15 жовтня 2019 0 116