Увійти через
facebook
 

Продовження «Вія» знімуть в Китаї


Новини: Продовження «Вія» знімуть в Китаї

Знімальний процес буде проходить Росії, Чехії та в Китаї.

А ви вже чули про продовження «Вія»? Виявляється робота над сиквелом під назвою «Подорож до Китаю» вже ведеться на повну. На даний момент затверджено остаточний варіант сценарію фільму, визначені образи персонажів, почався підготовчий період: йде вибір локацій і кастинг акторів, вже розпочато роботу над комп'ютерною графікою.

Зйомки «Подорожі до Китаю», які повинні початися в лютому-березні 2015 року, пройдуть у Росії, Чехії та в Китаї, причому основний блок зйомок пройде, швидше за все, саме в Китаї.

Картина стане копродукцією Росії та Китаю, що досить позитивно відіб'ється на зборах від фільму, адже кіноринок Піднебесної - ласий шматочок для багатьох проектів.

«Завдяки копродукції наш фільм не буде для них іноземним, він буде вважатися національним у спільному виробництві з Росією», - сказав продюсер стрічки Олексій Петрухін.

Сценарій картини «Подорож до Китаю» вже успішно пройшов цензуру в Китаї.

Сюжет нового фільму буде заснований на російських і китайських легендах, а головний герой знову битиметься з могутнім злом, а також з магами, чаклунами і відьмами. Допомагати в боротьбі йому будуть, звичайно, козаки. За словами продюсера Олексія Петрухіна, один костюм коштуватиме від 18 до 21 тисяч доларів, причому кожен повинен бути зшитий мінімум в трьох примірниках: два для актора і один - для каскадера.

Петрухін розповів, що картина буде експериментальною, з безліччю новітніх технологій, рішень, образів, нове розуміння відомих усім історичних фактів - повірте. Він пообіцяв, що «замість горілки будемо пити ... чай! Це щоб ФАС не турбувати більше!».

Свою участь у проекті вже підтвердили знімалися в першому фільмі Джейсон Флемінг і Чарльз Денс. Також відомо про згоду попрацювати в картині Рутгера Хауера, який складе компанію Чарльзу Денсу. З російських акторів до складу приєднається Юрій Колокольников. Інформація про китайських акторів, зайнятих у проекті, з'явиться в найближчі місяці.

Процес створення стрічки планують завершити в грудні 2015 - початку 2016 року. Дата виходу в прокат ще не визначена, але, швидше за все, фільм або буде боротися за глядача на новорічних канікулах, або вийде в ту ж дату, що й «Вій» - наприкінці січня.

Нагадаємо, що «Вій» вийшов на екрани в січні цього року, зібравшиу Росії $ 39,5 млн. Права на кінотеатральний прокат також продані в 62 країни світу, де реліз намічений на пізню осінь - зиму.
 

Sushchenko 09 липня 2014
Like

Ім’я:
18 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені" Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені"

Заміна Джоні Гіллу.

17 жовтня 2019 0 101
Зірка "Залізного кулака" зіграє в "Матриці 4" Зірка "Залізного кулака" зіграє в "Матриці 4"

До проекту приєдналася Джессіка Генвік.

17 жовтня 2019 0 198
Сейфрід, Коллінз та інші – в новому фільмі Фінчера Сейфрід, Коллінз та інші – в новому фільмі Фінчера

Став відомий акторський склад "Менку".

17 жовтня 2019 0 161
Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені" Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені"

Актор міг зіграти Загадочника.

17 жовтня 2019 0 165
Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби" Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби"

Драма про гучний скандал.

16 жовтня 2019 0 295