Професійна Одеса


Новини: Професійна Одеса

 Програма Film Industry Office 9-го ОМКФ

З 17 до 20 липня в рамках секції Film Industry Office 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю пройдуть заходи для кінопрофесіоналів, спрямовані на підтримку і розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа: Пітчинг і Work in Progress, серія презентацій та панельних дискусій, конкурс пітчингу серіалів Odesa IFF ScripTeast Series Projects, Actor’s Workshop та ін.
17 липня відбудеться Другий нетворкінг кінокомісій на тему: “Кіно для туризму, кіно про туризм, туризм для кіно”. Також протягом усіх днів роботи секції діятиме освітня програма Actor’s Workshop під кураторством актора, режисера Івана Шведова. До участі було відібрано 14 українських акторів та акторок, які протягом 4 днів навчатимуться акторської майстерності, роботі перед кінокамерою та ін.
18 липня у арт-галереї Invogue пройде конференція “Гендерна рівність - Міф та реальність”. Модеруватиме захід Тамара Татішвілі (Грузія), Представниця Грузії у Єврімаж та European Film Promotion. Там же відбудеться кіноіндустріальна дискусія, де обговорюватиметься питання гендерної рівності у кінематографі. Учасниками дискусії стануть Президентка ОМКФ, засновниця TA Ventures Вікторія Тігіпко, генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич, польска продюсерка, лауреатка премії “Оскар” Єва Пущиньська, засновниця Дикого театру Ярослава Кравченко та інші. На Одеській кіностудії пройде презентація “Євримаж - Фонд підтримки культури Ради Європи. Як це працює?” та семінар на тему “Кінофестивалі між суспільними цінностями та політикою” за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Того ж дня автори захищатимуть проекти телесеріалів Odesa IFF ScripTeast Series Projects. Конкурс організовано Одеським міжнародним кінофестивалем за підтримки Star Media, найбільшої міжнародної кінокомпанії України, та ScripTeast, європейської програми підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи, організованої Незалежною кінофундацією. Переможець отримає приз - комплекс послуг постпродакшн на суму 20 тисяч доларів від компанії Star Media.
19 липня - третій день професійної секції відбудеться Пітчинг повнометражних кінопроектів українського виробництва або копродукцій з Україною у підготовчому періоді. Цього року до участі у Пітчинґу було відібрано 10 проектів та 1 поза конкурсом. Переможцю буде вручений приз у розмірі 60000 гривень від Одеського міжнародного кінофестивалю. Пройде низка презентацій: програми "Школа кіноагентів" (SOFA); європейських ко-продакшн платформ: Berlinale co-production market, Cinemart, Baltic Event, When East Meets West, Connecting Cottbus; Dentons – Юридичні стандарти спільного виробництва.
20 липня в межах Film Industry Office відбудеться Презентація проектів фільмів українського виробництва або копродукцій з Україною на фінальній стадії виробництва Work in Progress (10 проектів та 1 поза конкурсом). Найкращий проект буде нагороджено призом: авіаквитками, номіналом у розмірі 2000 євро, від авіакомпанії № 1 в Україні – Міжнародні Авіалінії України – генерального авіаперевізника Одеського міжнародного кінофестивалю. Другий приз - від WOG - офіційного партнера з пального.
Також пройде Польсько-українська ко-продукційна зустріч за підтримки Польського Кіноінституту та Open Poland program і панельна дискусія на тему “Нові фінансові можливості в Україні”. В заключний день роботи індустріальної секції будуть оголошені та нагороджені найкращі проекти ScripTeast Series Projects, Пітчингу та Work in progress Film Industry Office.
Алексей Першко 27 червня 2018


Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 365
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 784
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1137
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1154
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 1116