Суперечлива Венеція


Новини: Суперечлива Венеція
Стартував найстаріший кінофестиваль світу
Вчора, 29 серпня, у Венеції стартував найстарший кінофестиваль світу, який ще до відкриття викликав чимало полеміки. Цього року конкурсна програма фестивалю не настільки насичена голлівудськими фільмами, але тим не менше на червоній доріжці очікується чимало голлівудських зірок: Бред Пітт представить стрічку «До зірок», Крістен Стюарт - стрічку «Сіберг», в якій вона зіграла головну роль, а Хоакін Фенікс - фільм «Джокер», який став першим супергеройський фільмом, включеним в програму такого поважного фестивалю.
Чимало запитань у експертів викликали два факти, пов'язаних з конкурсом Венеції: з 21 фільму в конкурсі тільки дві стрічки зняті режисерами-жінками; в конкурсі буде показаний новий фільм Романа Поланського «Офіцер і шпигун» про справу Дрейфуса.
Відкрив фестиваль фільм японця Хірокадзу Коре-Еди «Правда» - це перша стрічка цього режисера, який отримав «Золоту Пальмову гілку» Канн-2018, знята за межами Японії; головні ролі у фільмі виконали Катрін Деньов і Жюльєтт Бінош.
США будуть представлені в конкурсі Венеції №76 такими чотирма фільмами: «До зірок» Джеймса Грея про астронавта (Бред Пітт), який повинен врятувати Сонячну систему; «Шлюбна історія» Ноа Баумбаха з Адамом Драйвером і Скарлетт Йоханссон; «Сіберг» Бенедикта Ендрюса про культову актрису Джин Сіберг, що зіграла в знаковому фільмі Жана-Люка Годара «На останньому диханні»; «Джокер» Тодда Філліпса, про який нинішній директор фестивалю Альберто Барбера сказав, що «він піде прямо на« Оскар ».
Алексей Першко 29 серпня 2019
Like

Ім’я:
22 лютого 2020
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер горора "Біжи" з Сарою Полсон Трейлер горора "Біжи" з Сарою Полсон

Від Аніша Чашганті.

21 лютого 2020 0 187
Найгостріше око Найгостріше око

Фестиваль кіно та телеоператорського мистецтва КІНООКО оголошує прийом фільмів на конкурс.

20 лютого 2020 0 241
Вбивці Квіткового Місяця Вбивці Квіткового Місяця

Новий фільм Мартіна Скорсезе

20 лютого 2020 0 243
Фаррелл і Глісон зіграють в новому фільмі Мартіна МакДо Фаррелл і Глісон зіграють в новому фільмі Мартіна МакДо

Команда "Залягти на дно в Брюгге" повертається.

19 лютого 2020 0 338
«Рутенія. Повернення Коду Нації» «Рутенія. Повернення Коду Нації»

Завершено виробництво документального фільму Антоніни Готфрід

20 лютого 2020 0 223