Суперечлива Венеція


Новини: Суперечлива Венеція
Стартував найстаріший кінофестиваль світу
Вчора, 29 серпня, у Венеції стартував найстарший кінофестиваль світу, який ще до відкриття викликав чимало полеміки. Цього року конкурсна програма фестивалю не настільки насичена голлівудськими фільмами, але тим не менше на червоній доріжці очікується чимало голлівудських зірок: Бред Пітт представить стрічку «До зірок», Крістен Стюарт - стрічку «Сіберг», в якій вона зіграла головну роль, а Хоакін Фенікс - фільм «Джокер», який став першим супергеройський фільмом, включеним в програму такого поважного фестивалю.
Чимало запитань у експертів викликали два факти, пов'язаних з конкурсом Венеції: з 21 фільму в конкурсі тільки дві стрічки зняті режисерами-жінками; в конкурсі буде показаний новий фільм Романа Поланського «Офіцер і шпигун» про справу Дрейфуса.
Відкрив фестиваль фільм японця Хірокадзу Коре-Еди «Правда» - це перша стрічка цього режисера, який отримав «Золоту Пальмову гілку» Канн-2018, знята за межами Японії; головні ролі у фільмі виконали Катрін Деньов і Жюльєтт Бінош.
США будуть представлені в конкурсі Венеції №76 такими чотирма фільмами: «До зірок» Джеймса Грея про астронавта (Бред Пітт), який повинен врятувати Сонячну систему; «Шлюбна історія» Ноа Баумбаха з Адамом Драйвером і Скарлетт Йоханссон; «Сіберг» Бенедикта Ендрюса про культову актрису Джин Сіберг, що зіграла в знаковому фільмі Жана-Люка Годара «На останньому диханні»; «Джокер» Тодда Філліпса, про який нинішній директор фестивалю Альберто Барбера сказав, що «він піде прямо на« Оскар ».
Алексей Першко 29 серпня 2019Ім’я:
27 листопада 2020
Ваш коментар

популярні новини


Офіціайно: Мадс Міккельсен отримав роль Грін-де-Вальда Офіціайно: Мадс Міккельсен отримав роль Грін-де-Вальда

Нове обличчя антагоніста «Фантастичних звірів».

26 листопада 2020 0 218
Трейлер горор-комедії «Перевертень» Трейлер горор-комедії «Перевертень»

Прем'єра – 17 грудня.

23 листопада 2020 0 445
Аффлек, Джонсон і Сігел у драмі «Наш друг» Аффлек, Джонсон і Сігел у драмі «Наш друг»

Комедійна драма про справжню дружбу.

24 листопада 2020 0 430
Вечір Пауля Целана Вечір Пауля Целана

З Сергієм Жаданом та Катериною Калитко

26 листопада 2020 0 200
Фішер і Белл в трейлері комедії «Хрещена фея» Фішер і Белл в трейлері комедії «Хрещена фея»

Від режисерки «Щоденника Бріджит Джонс».

22 листопада 2020 0 644