Провал «Самотнього рейнджера» вплинув на 5-х «Піратів»


Новини: Провал «Самотнього рейнджера» вплинув на 5-х «Піратів»

Disney незадоволена низькими результатами світових зборів останньої стрічки з Джонні Деппом.

Через неприємну ситуацію з «Самотнім рейнджером» студія Disney затягує пасок. Через низькі сбори фільму Гора Вербінскі компанії прийдеться списати від 160 до 190 мільйонів доларів в черговому фінансовому кварталі. У зв'язку з цим, продюсера п'ятої частини «Піратів Карибського моря» Джеррі Брукхаймера можуть позбавити права останнього монтажу нового епізоду франшизи.

Представники компанії не коментують ситуацію, що склалася, але за інформацією джерел, вся надія студії на норвезький дует режисерів Хоакіма Роннінга і Еспена Сандберга, які, на їх думку, зможуть зробити з п'ятої частини не менш ефектний фільм, ніж їх «Кон-Тікі», але обмежившись бюджетом поскромніше попередніх «Піратів».

Не дивлячись на те, що чотири фільми франшизи «Пірати Карибського моря» принесли у скарбничку студії 3,7 мільярда доларів, це не зупиняє Disney у вирішенні вплинути на долю п'ятої стрічки серії.

У розпорядженні Брукхаймера, який, ймовірно, позбудеться останнього слова про те, як виглядатиме прокатна версія будь-яких «Піратів», буде майже 200 мільйонів. Але навряд чи йому дозволять перевищити ліміт у $250 млн.

На даний момент, сценарій фільму «Пірати Карибського моря 5» всі ще в розробці, але студія вже готує локації для зйомок у Новому Орлеані.

Вихід стрічки запланований на 8 липня 2015 року, а контракт Брукхаймера з Disney закінчується вже в 2013-му. Чи продовжать його сторони, не відомо.

Нагадаємо, що останньою стрічкою Джонні Деппа, яка вийшла на екрани, став вестерн «Самотній рейнджер». У світовому прокаті вона зібрала 175,5 мільйонів доларів при бюджеті, що перевищує 200 мільйонів. Актори, режисер і продюсер фільму вважають, що в поганому глядацькому прийомі винні американські критики, що розгромили картину. 

Sushchenko 08 серпня 2013


Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 2374
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 274
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 248
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 238