Шлях продюсера


Новини: Шлях продюсера
Майстер-клас Влада Ряшина «Шлях продюсера: від ведучого на регіональному телеканалі до засновника міжнародної кінокомпанії»
Наступний майстер-клас із серії освітніх заходів Української кіноакадемії проведе медіаменеджер з багаторічним досвідом Влад Ряшин. Захід відбудеться 7-го грудня в просторі «INVERIAflow space»
На майстер-класі ви дізнаєтеся про те, як влаштований світ телебачення і як в нього потрапити, як створювати кіно і телеконтент і яка відповідальність в цьому процесі лягає на плечі продюсера. Отримайте корисну практичну інформацію про специфіку роботи на міжнародному ринку, про процес пошуку міжнародних партнерів і про те, який кінопродукт може бути цікавий американському і європейському ринкові.
Також буде надано корисну інформацію щодо основних вимог, яким мають відповідати кандидати, аби стати членом Міжнародної академії телевізійних мистецтв та наук (EMMY), і про загальні засади та переваги членства в академії.
Для багатьох Влад Ряшин асоціюється зі світом телебачення. Продюсер, фільмографія якого налічує тисячі годин фільмів та серіалів, багато з яких є лауреатами престижних міжнародних фестивалів та нагород таких як «AFI» (США), «Cannes Corporate Media & TV Awards» (Франція), Міжнародний кінофестиваль в Чикаго (США), Телевізійний фестиваль в Монте-Карло (Монако), WorldFest Houston Film Festival (США), «Seoul International Drama Award» (Південна Корея). Член Міжнародної академії телевізійних мистецтв та наук (EMMY), Української кіноакадемії, Української Телевізійної Академії, Асоціації продюсерів України.
Його шлях до успіху почався в 1991 році з ведучого на регіональному телеканалі. У 2001 він очолив «Інтер», який полишив у січні 2006 року та заснував кінокомпанію Star Media. Кінокомпанія впевнено завоювала позиції одного з найбільших гравців на ринку виробництва телеконтенту в Україні та СНД. Сьогодні пріоритетним напрямком для компанії є закріплення і посилення позицій на міжнародному ринку.
Майстер-клас відбудеться 7 грудня у просторі «INVERIA flow space» за адресою: вулиця Володимирська, 49А. Початок о 19:00. Придбати квиток можна online (150 грн.) та у просторі «INVERIA flow space» безпосередньо перед початком заходу (200 грн.) Кількість місць обмежена.
Алексей Першко 28 листопада 2017


Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 473
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 493
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 477
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1463
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1110