Шлях продюсера


Новини: Шлях продюсера
Майстер-клас Влада Ряшина «Шлях продюсера: від ведучого на регіональному телеканалі до засновника міжнародної кінокомпанії»
Наступний майстер-клас із серії освітніх заходів Української кіноакадемії проведе медіаменеджер з багаторічним досвідом Влад Ряшин. Захід відбудеться 7-го грудня в просторі «INVERIAflow space»
На майстер-класі ви дізнаєтеся про те, як влаштований світ телебачення і як в нього потрапити, як створювати кіно і телеконтент і яка відповідальність в цьому процесі лягає на плечі продюсера. Отримайте корисну практичну інформацію про специфіку роботи на міжнародному ринку, про процес пошуку міжнародних партнерів і про те, який кінопродукт може бути цікавий американському і європейському ринкові.
Також буде надано корисну інформацію щодо основних вимог, яким мають відповідати кандидати, аби стати членом Міжнародної академії телевізійних мистецтв та наук (EMMY), і про загальні засади та переваги членства в академії.
Для багатьох Влад Ряшин асоціюється зі світом телебачення. Продюсер, фільмографія якого налічує тисячі годин фільмів та серіалів, багато з яких є лауреатами престижних міжнародних фестивалів та нагород таких як «AFI» (США), «Cannes Corporate Media & TV Awards» (Франція), Міжнародний кінофестиваль в Чикаго (США), Телевізійний фестиваль в Монте-Карло (Монако), WorldFest Houston Film Festival (США), «Seoul International Drama Award» (Південна Корея). Член Міжнародної академії телевізійних мистецтв та наук (EMMY), Української кіноакадемії, Української Телевізійної Академії, Асоціації продюсерів України.
Його шлях до успіху почався в 1991 році з ведучого на регіональному телеканалі. У 2001 він очолив «Інтер», який полишив у січні 2006 року та заснував кінокомпанію Star Media. Кінокомпанія впевнено завоювала позиції одного з найбільших гравців на ринку виробництва телеконтенту в Україні та СНД. Сьогодні пріоритетним напрямком для компанії є закріплення і посилення позицій на міжнародному ринку.
Майстер-клас відбудеться 7 грудня у просторі «INVERIA flow space» за адресою: вулиця Володимирська, 49А. Початок о 19:00. Придбати квиток можна online (150 грн.) та у просторі «INVERIA flow space» безпосередньо перед початком заходу (200 грн.) Кількість місць обмежена.
Алексей Першко 28 листопада 2017
Like

Ім’я:
21 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 150
ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе

Режисер нарешті зніме двох улюблених акторів разом.

20 січня 2020 0 459
"Паразити", Пітт, Фенікс. Нагороди Гільдіі акторів "Паразити", Пітт, Фенікс. Нагороди Гільдіі акторів

Оскар вже зовсім скоро.

20 січня 2020 0 372
Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни" Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни"

Режисера двох частин "Тора" кличуть до Далекої-далекої галактики.

20 січня 2020 0 240
Увага! Кастинг!!! Увага! Кастинг!!!

НА головну роль у фільмі «Ведмежа пастка»

23 грудня 2019 5 4353