Путін вирішив проблему з громадянством Депардьє


Новини: Путін вирішив проблему з громадянством Депардьє

За словами глави держави, Депардьє отримає паспорт або вид на проживання без проблем.


Французький актор Жерар Депардьє офіційно отримав схвалення президента Росії Володимира Путіна на проживання в РФ. Глава країни підписав указ про надання акторові російського громадянства.

На офіційному сайті Кремля уточнюється, що громадянство надано акторові відповідно до статті 89 Конституції РФ, згідно з якою президент "вирішує питання громадянства Російської Федерації і надання політичного притулку".

Раніше французька газета цитувала слова актора: "Путін вже надіслав мені паспорт". Але в адміністрації президента РФ цю заяву назвали жартом. "Я нічого про це не чув", - сказав прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

На наступний день Депардьє вже готові були прийняти в Чечні. Глава республіки Рамзан Кадиров заявив: "Якщо керівництво країни прийме позитивне рішення і дасть йому російське громадянство, ми будемо раді створити йому гідні великого діяча культури умови в своїй республіці", додавши, що вважає Депардьє "людиною з великої літери".

Через кілька днів у ході великої прес-конференції Путін заявив, що готовий негайно надати Депардьє громадянство. "Якщо Жерар дійсно хоче мати або посвідку на проживання в Росії, чи російський паспорт, то будемо вважати, що це питання вирішене і вирішене позитивно", - сказав президент РФ.

Нагадаємо, що на початку грудня 2012 Депардьє переїхав жити з Франції до Бельгії у зв'язку з 75-відсотковим податком на розкіш, який планує ввести президент Франсуа Олланд. Прем'єр-міністр Франції Жан-Марк Ейро назвав вчинок актора "жалюгідним", що Депардьє визнав образою і пригрозив відмовитися від французького громадянства. 

Sushchenko 03 січня 2013


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай» Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай»

Можливо, один з претендентів на Оскар.

16 вересня 2021 0 146
Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків» Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків»

Так, третього брата.

16 вересня 2021 0 142
Нолан зніме фільм про творця ядерної зброї Нолан зніме фільм про творця ядерної зброї

Головну роль може зіграти Кілліан Мерфі.

10 вересня 2021 0 920
«Минулої ночі у Сохо». Новий трейлер «Минулої ночі у Сохо». Новий трейлер

Аня Тейлор-Джой у трилері Едгара Райта.

11 вересня 2021 0 735
Фріман, Пачино і Міррен зіграють у детективі «Нюх» Фріман, Пачино і Міррен зіграють у детективі «Нюх»

А ще Денні ДеВіто.

09 вересня 2021 0 923