Увійти через
facebook
 

Райан Гослінг вибув з ремейка "Втеча Логана"


Новини: Райан Гослінг вибув з ремейка

Швидше за все режисер ремейка так само покине проект.


Канадський актор Райан Гослінг несподівано для всіх відмовився від участі ремейка фільму "Втеча Логана". Режисером проекту повинен був виступити Ніколас Віндінг Рефн, з яким Гослінг вже співпрацював ("Драйв").

По завершенню зйомок «Драйву», цей тандем відправився на зйомки фільму «Бог простить» в Таїланд і, як очікувалося, по завершенню робіт над цим фільмом, Гослінг і Віндінга Рефна зайнялися б ремейком «Втечі Логана». Але, судячи з усього, у них щось не склалося з проектом.

До речі саме завдяки Гослінгу данський режисер з'явився в Голлівуді. Віндінг Рефн дебютував там з картиною «Драйв», яка зібрала чимало втішних відгуків і, до того ж, постановник за цей фільм отримав нагороду «Каннського фестивалю» за кращу режисуру.

На данній момент Віндінг Рефн поки що не дає ніяких коментарів з цього приводу, але найімовірніше, що він також залишить проект.

Нагадаємо, що дія картини «Втеча Логана» розвивається в XXIII столітті, де люди живуть лише до 30 років. Кожен по досягненню 30-річного віку підлягає знищенню. До наближення цієї дати, багато людей намагаються сховатися, щоб їх не знайшли. Одним з таких і виявляється головний герой.

Хочеться відзначити, що в цьому році з Райаном Гослінгом вийшли дві картини - заснована на реальних подіях кримінальна драма режисера Рубена Флейшера "Мисливці на гангстерів" і кримінальний драматичний фільм режисера Дерека Кьянфранса "Місце під соснами". Обидві прем'єри в Україні варто чекати не раніше січня. 

Sushchenko 29 жовтня 2012
Like

Ім’я:
24 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Оленячі роги". Новий трейлер фільму жахів "Оленячі роги". Новий трейлер фільму жахів

Від Гільєрмо дель Торо.

23 жовтня 2019 0 92
Він Дізель в трейлері "Бладшота" Він Дізель в трейлері "Бладшота"

Він тепер супергерой.

21 жовтня 2019 0 1826
Тарантіно проти Китаю Тарантіно проти Китаю

Режисер відмовляється йти на поступки китайській цензурі

21 жовтня 2019 0 1122
"Зоряні війни: Сходження Скайвокера". Фінальний трейлер "Зоряні війни: Сходження Скайвокера". Фінальний трейлер

Прем'єра – за два тижні.

22 жовтня 2019 0 380
Перший трейлер "Cкаженого весілля 2" Перший трейлер "Cкаженого весілля 2"

Що? Знову?!

22 жовтня 2019 0 221