Режисер Антон Азаров проведе майстер-клас


Новини: Режисер Антон Азаров проведе майстер-клас

29 листопада у Києві відбудеться майстер-клас від Антона Азарова, режисера документального фільму про великого футболіста та тренера Валерія Васильовича Лобановського.

В основу фільму "Лобановський назавжди" лягли архівні матеріали, розповіді футболістів, тренерів, функціонерів і митців сучасності.

Стрічка про видатного українського футбольного тренера була представлена в англійському Шеффілді (червень) та канадському Монреалі (серпень-вересень), потім на 46-му Міжнародному кінофестивалі “МОЛОДІСТЬ”.

А широка публіка зможе побачити “ЛОБАНОВСЬКИЙ НАЗАВЖДИ” трохи пізніше.

Як пише британське видання "ScreenDaily" у своїй рецензії про стрічку, фільм буде цікавий фанатам та історикам цього популярного виду спорту.

"Фільм «Лобановський назавжди», задуманий як ода легенді, великому тренеру команди «Динамо» (Київ), розгортається як балада про минулу епоху, коли футбол заповнював стадіони, надихав народи та наводив мости між країнами та соціальними класами", - зазначається у матеріалі.

Лобановський, який помер у 2002 році, вважається одним із батьків сучасного футболу. У нього було завдання вивести команду на безпрецедентний рівень фізичних навантажень, він, як ніхто інший, розумів геометрію футбольного поля та стратегію планування перемог. Під його суворим керівництвом гравці проходили іспит на фізичну та психічну стійкість.

Під керівництвом Лобановського команда «Динамо» (Київ) досягла знаменитої перемоги в Кубку володарів Кубків УЄФА 1975 рок, ставши першим радянським клубом, який завоював великий європейський трофей. Коментатори говорять про команду з благоговінням.

В кінотеатрах України фільм дебютує 1-го грудня цього року. 

Sushchenko 11 листопада 2016


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер «Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер

Знайомтеся з ще одним супергероєм Marvel.

25 червня 2021 0 218
Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом

Від авторки "Неортодоксальної».

24 червня 2021 0 411
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 762
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 596