Рекордний бюджет для українського фільма


Новини:  Рекордний бюджет для українського фільма
У виробництві історична драма Олеся Саніна «Довбуш»
Виявилося, що 75 мільйонів гривень, які заплановано витратити на виробництво «Захара Беркута» Ахтема Сейтаблаєва – ще не межа для бюджетів фільмів, підтримуваних Держкіно України.
22-го грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Пронто Фільм» контракт про надання державної фінансової підтримки повнометражному художньому фільму «Довбуш».
Проект цієї картини став переможцем 10-го конкурсного відбору Держкіно у секції ігрових тематичних фільмів «Велич українського духу на прикладах легендарних героїв народного фольклору».
Режисером картини є знаний український кінематографіст, автор фільму «Поводир», Олесь Санін. Сценарій написаний Василем Портяком, Максимом Чернишем та Олесем Саніним. Продюсує картину Максим Асадчий. Сума державної фінансової підтримки цього фільму становить 65 млн грн., при загальній вартості виробництва 86 млн 679 тис. 294 грн.
Це фільм про українського легендарного опришка Олексу Довбуша. Про те, як народилася і розрослася легенда про карпатського лицаря, що надихає цілі покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.
Для зйомок фільму обрані унікальні природні локації, а також реальні місця перебування історичного героя Олекси Довбуша.
Реліз фільму «Довбуш» запланований на червень 2019-го року.
Алексей Першко 26 грудня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар
Гость
Гость 01 січня 2018 17:59
0
Робин Гуд нервно курит!)
.

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 210
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 693
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 344