Ренні Харлін зніме «Геракла» в 3D


Новини: Ренні Харлін зніме «Геракла» в 3D

Планується, що в прокат стрічка вийде в березні наступного року.


Студія Millenium прийняла рішення зняти фільм «Геракл» за давньогрецькою міфологією в тривимірному вимірі. Цим займеться режисер Ренні Харлін.

На це дійство виділять $70 мільйонів. За задумом творців у стрічці буде вісім ключових персонажів, виконавців яких збираються знайти в найближчі кілька тижнів. Зйомки пройдуть в травні цього року в Болгарії. Реліз картини намічений на березень 2014 року.

Такий поспіх неспроста. Адже в той же час планують випустити схожий проект компанії MGM і Paramount. Їх сюжет буде оснований на коміксах «Геракл: Фракійські війни» («Hercules: The Thracian Wars»). Режисерське крісло проекту займе Бретт Ратнер, головну роль зіграє Дуейн Джонсон. Вихід цього фільму запланований на серпень 2014 року.

Нагадаємо, що Ренні Харлін відомий такими роботами, як «Скелелаз», «Міцний горішок 2», «Довгий поцілунок на ніч», «Глибоке синє море» і «Острів головорізів». Цікаво те, що остання стрічка стала найпровальнішою з фінансової точки зору і потрапила навіть до Книги рекордів Гіннесса як найбільше провальний фільм. У прокаті стрічка зібрала всього лише $10 мільйонів при бюджеті в $98 мільйонів.

28 лютого в прокат виходить російсько-американський фільм «Таємниця перевалу Дятлова». Сюжет фільму оснований на реальних подіях, що відбулися в 1959-му році. У 2012-му році група американських студентів, отримавши грант, вирушає на уральські гори, слідуючи тим же маршрутом, що й група Дятлова, щоб спробувати відновити картину і розгадати причину таємничої, містичної і досі не розгаданою загибелі радянських лижників. 

Sushchenko 05 лютого 2013


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 134
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 224
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 289
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 224
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 367