Римма Зюбіна в журі


Новини: Римма Зюбіна в журі
Міжнародного конкурсу 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю
Українська актриса Римма Зюбіна стане членом журі Міжнародної конкурсної програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який пройде з 14 по 22 липня.
Римма Зюбіна - українська актриса кіно і театру, яка виконала більше 80 ролей в різних проектах. У 2016 році однією зі знакових подій для нового українського кіно став фільм «Гніздо горлиці» режисера Тараса Ткаченка, в якому Римма зіграла головну роль. Кінострічка стала кращим фільмом Національної конкурсної програми 7-го Одеського кінофестивалю. Роль в «Гніздо горлиці» принесла актрисі ще одну важливу нагороду - Приз за кращу жіночу роль 65-го Міжнародного кінофестивалю Майні-Гейдельберг (Німеччина), а сам фільм отримав приз екуменічного журі.
Серед численних кіноробіт акторки дитячий мюзикл «Трубач» режисера Анатолія Матешко, мелодрама «Про шалене кохання, снайпера і космонавта» Дмитра Томашпільського, а також драма «Аврора» Оксани Байрак. Крім цього, Римма Зюбіна зіграла в безлічі вистав і неодноразово ставала лауреатом міжнародних і національних нагород за театральні ролі, в тому числі - дворазовою володаркою премії «Київська пектораль» (за виконання головної жіночої ролі і ролі другого плану).
У 2017 році разом з членами журі Міжнародної конкурсної програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, актриса визначатиме кращі міжнародні кінороботи в наступних номінаціях: «Кращий фільм», «Краща режисура» і «Краща акторська робота». Імена інших членів журі Міжнародної конкурсної програми 8-го ОМКФ, а також Глави журі будуть відомі пізніше.
Алексей Першко 01 березня 2017


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар
Неаполітанець
Неаполітанець 01 березня 2017 13:57
0
я б ще дав її титул - жінка року!
.

популярні новини


«Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер «Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер

Знайомтеся з ще одним супергероєм Marvel.

25 червня 2021 0 138
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 715
Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом

Від авторки "Неортодоксальної».

24 червня 2021 0 363
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 548