Ржака вийшла


Новини:  Ржака вийшла
В широкий національний прокат
Всеукраїнський кіно-театральний прокат трагікомедії Дмитра Томашпольського «Ржака» (із 22 березня 2018 року) розпочався допрем’єрним показом фільму у кінотеатрі «Оскар» в ТРЦ «Гулівер». Показ було проведено за участі творчої групи та виконавців головних ролей Олександра Мірошниченка, Анастасії Євтушенко, Віктора Стороженка, Сергія Дерев’янка та Олександра Ігнатуші. На заході також були присутні ключові учасники та зірки вітчизняного кінематографу.
Презентація фільму та старт прокату продовжилися прем’єрним показом фільму у кінотеатрі «Жовтень». Обидва сеанси відбулися із повним залом глядачів, які сиділи навіть на доставних стільчиках. Усі бажаючі переглянули стрічку та отримали відповіді на запитання відразу після сеансу від творців фільму. Як професійна, так і недотична до кіносфери аудиторія сприйняла фільм, як складний, але дуже правдивий та чуттєвий. Відгук однієї із глядачок: «Хоча фільм було важко дивитися, але однозначно є про що подумати, дякую вам за це».
У одному із інтерв’ю режисер фільму Дмитро Томашпольський сказав: «Для того щоб позбутися від фобій, страху, комплексів необхідно сміятися над ними. Нам треба всім позбутися ненависті один до одного; до тих, хто мислить не так, як ми; до тих, як нам здається, хто не схожий на нас. Це стосується і мене, адже мені потрібно побороти заздрість до чужого успіху. Це можливо реалізувати тільки в комедії. Французьке прислів'я: попрощатися зі своїми недоліками можна тільки за допомогою сміху. Чим ми і займалися в цьому фільмі. Перед нашими акторами стояло неймовірно складне завдання: бути природними в найнеймовірніших запропонованих обставинах, тому що грати комедію, актори повинні серйозно».
Слідкуйте за розкладом сеансів фільму «Ржака» у кінотеатрах України!
Виробництво “Кінокомпанії Гагарін Медіа”, 2017 рік
За підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Алексей Першко 23 березня 2018
Like

Ім’я:
14 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


Крістен Стюарт в трейлері трилера "Сіберг" Крістен Стюарт в трейлері трилера "Сіберг"

А ще Квеллі, Бітц, Макі та Вон.

13 листопада 2019 0 80
Хайєк, Бірн і Геддіш в трейлері "Гламурного бізнеса" Хайєк, Бірн і Геддіш в трейлері "Гламурного бізнеса"

Комедія від режисера "Офісу".

13 листопада 2019 0 185
Колекція фестивалів «Стороннього» Колекція фестивалів «Стороннього»

Фільм Дмитра Томашпольського покажуть в Індії

13 листопада 2019 0 153
Фестиваль дитячих українських фільмів Фестиваль дитячих українських фільмів

Вперше пройде в Україні

13 листопада 2019 0 116
У Русалоньки з'явився Принц У Русалоньки з'явився Принц

У фільмі Disney зіграє Джона Гауер-Кінг.

13 листопада 2019 0 127