Ржака вийшла


Новини:  Ржака вийшла
В широкий національний прокат
Всеукраїнський кіно-театральний прокат трагікомедії Дмитра Томашпольського «Ржака» (із 22 березня 2018 року) розпочався допрем’єрним показом фільму у кінотеатрі «Оскар» в ТРЦ «Гулівер». Показ було проведено за участі творчої групи та виконавців головних ролей Олександра Мірошниченка, Анастасії Євтушенко, Віктора Стороженка, Сергія Дерев’янка та Олександра Ігнатуші. На заході також були присутні ключові учасники та зірки вітчизняного кінематографу.
Презентація фільму та старт прокату продовжилися прем’єрним показом фільму у кінотеатрі «Жовтень». Обидва сеанси відбулися із повним залом глядачів, які сиділи навіть на доставних стільчиках. Усі бажаючі переглянули стрічку та отримали відповіді на запитання відразу після сеансу від творців фільму. Як професійна, так і недотична до кіносфери аудиторія сприйняла фільм, як складний, але дуже правдивий та чуттєвий. Відгук однієї із глядачок: «Хоча фільм було важко дивитися, але однозначно є про що подумати, дякую вам за це».
У одному із інтерв’ю режисер фільму Дмитро Томашпольський сказав: «Для того щоб позбутися від фобій, страху, комплексів необхідно сміятися над ними. Нам треба всім позбутися ненависті один до одного; до тих, хто мислить не так, як ми; до тих, як нам здається, хто не схожий на нас. Це стосується і мене, адже мені потрібно побороти заздрість до чужого успіху. Це можливо реалізувати тільки в комедії. Французьке прислів'я: попрощатися зі своїми недоліками можна тільки за допомогою сміху. Чим ми і займалися в цьому фільмі. Перед нашими акторами стояло неймовірно складне завдання: бути природними в найнеймовірніших запропонованих обставинах, тому що грати комедію, актори повинні серйозно».
Слідкуйте за розкладом сеансів фільму «Ржака» у кінотеатрах України!
Виробництво “Кінокомпанії Гагарін Медіа”, 2017 рік
За підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Алексей Першко 23 березня 2018


Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 816
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 1126
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1474
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1496
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2280