Роберт Дауні-мол. розповість «Все про тебе»


Новини: Роберт Дауні-мол. розповість «Все про тебе»

Повнометражний фільм буде оснований на третьому епізоді першого сезону серіалу.


Американський актор Роберт Дауні-мол. візьметься за одну з серій «Чорного дзеркала» і перетворить її на науково-фантастичний трилер. У проекті він виконуватиме виключно продюсерські функції.

Планується, що в основу майбутнього проекту ляже третій епізод першого сезону британського серіалу «Все про тебе». Продюсуванням стрічки буде займатися компанія Дауні-мол. Team Downey. Права на екранізацію повнометражного фільму придбала студія Warner Bros.

Дія відбувається або в альтернативній реальності, або в майбутньому, де кожна людина може імплантувати собі спеціальний чіп, який записує все побачене і відтворює записи за допомогою біонічної контактних лінз. Головний герой, адвокат Лайм Фоксвелл, починає ревнувати свою дружину, Фіону, до їх спільного знайомого, цинічному ловеласу Джонас, з яким у Фіони колись був роман. Ревнощі не дають Лаяму спокою, він третирує свою дружину за допомогою записаних спогадів про вечірку, на якій вона нібито приділяла зайву увагу Джонас. За допомогою записаних спогадів Лайам з'ясовує, що роман Фіони і Джонаса тривав понад півроку, крім того, Фіона зраджувала Лаяму вже під час заміжжя.

Сценаристом картини виступив автор вихідного епізоду Джессі Армстронг. Його, до речі, номінували в 2010 році на «Оскар» за сценарій до британського фільму «У зашморгу».

Нагадаємо, що сам міні-серіал «Чорне дзеркало» складається з трьох серій, не пов'язаних між собою ні сюжетом, ні акторами, ні часом і місцем розповіді. Всі сюжети об'єднує лише сатира на той спосіб життя, який ми ведемо зараз. Так чи інакше, всі серії «Чорного дзеркала» оповідають про вплив інформаційних технологій на суспільство і людські відносини. 

Sushchenko 13 лютого 2013
Like

Ім’я:
11 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Беркут на зльоті Беркут на зльоті

Підсумки віртуальних Канн: FILM.UA Distribution уклали угоди з компаніями Signature та Eagle!

10 липня 2020 0 289
Повернення на «Толоку» Повернення на «Толоку»

Творці фільму Михайла Іллєнка «Толока» оголосили про нову дату кінотеатрального релізу стрічки

03 липня 2020 0 732
Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 1 299
Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 329
Стати людиною Стати людиною

Фестиваль LINOLEUM презентує постер від номінанта Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі

07 липня 2020 0 427