Роберт Де Ніро, батьківство: дубль шостий


Новини: Роберт Де Ніро, батьківство: дубль шостий
Роберт Де Ніро став батьком вшосте.
У знаменитого голлівудського актора Роберта Де Ніро і його дружини Грейс Хайтауер народилася дочка. Маля з'явилося на світ завдяки сурогатній матері.
Новонароджена дівчинка є найкращим подарунком на Різдво для 68-річного популярного актора Роберта Де Ніро і його дружини, актриси і співачки Грейс Хайтауер, якій сильно за 50. Дівчинка народилася вагою трохи більше трьох кілограмів. Дитя назвали Хеллен Грейс Хайтауер Де Ніро. Це вже друга дитина в зірковому сімействі - їхній перший син, Еліотт, народився в 1998 році.
Роберт Де Ніро є багатодітним батьком. Крім новонародженої і 13-річного Еліотт у голлівудської зірки ще четверо дітей: 40-річна прийомна донька дрен і 35-річний син Рафаель від першого шлюбу з актрисою і співачкою Дайенн Еботт, а також 16-річні близнюки Джуліан і Аарон від колишньої моделі Туки Сміт . Цікаво, що хлопчиків теж виношувала сурогатна мати.
Сімейне життя Роберта Де Ніро з нинішньою дружиною Грейс Хайтауер, одружених з 1997 року, не завжди було безхмарним. Справа в тому, що два роки після весільної церемонії пара вирішила розлучитися і навіть затіяла шлюборозлучний процес. Однак він так і не був завершений, бо Де Ніро і Хайтауер возз'єдналися. Як стверджують друзі подружжя, вони стали ще ближче, ніж до розставання.

Американець італійського походження Роберт Де Ніро є одним з найвідоміших акторів світового кінематографа. В останні роки він вже не так активно знімається в кіно, проте продовжує працювати на кінематографічній ниві. Так, у 2002 році Де Ніро заснував кінофестиваль "Трайбека", який проходить в Америці. В якості головної місії заходи заявлені необхідність переосмислення кінематографістами їх впливу на суспільну свідомість і популяризація незалежного кіно. 

Катя Зиновьева 26 грудня 2011


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 175
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 496
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 686
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 551
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 481