Увійти через
facebook
 

Роберт Маккі проведе семінар у Києві


Новини: Роберт Маккі проведе семінар у Києві
До Києва приїде один із найбільш затребуваних голлівудських консультантів.
У цьому році Київ потрапив у дев'ятку міст міжнародного туру Роберта Маккі, голлівудського консультанта і всесвітньо відомого викладача сценарної майстерності, автора книги «Історія на мільйон».
З 11 по 14 жовтня Роберт Маккі проведе чотириденний семінар для представників українських телеканалів, рекламних агентств, кінокомпаній, провідних видань та видавничих домів, а також для сценаристів, режисерів, продюсерів, письменників, фахівців з маркетингу і PR.
Серед студентів Роберта Маккі 49 володарів премії «Оскар», 168 володарів премії «Еммі», сценаристи фільмів «Володар кілець», «Код да Вінчі», «Бетмен», «Вічне сяйво чистого розуму», «Валлі», «Шрек», «Карти, гроші, два стволи», «Секс у великому місті», «Люди Ікс», «Чудовий Халк», «Зоряні війни» і багатьох інших.
Студенти Роберта Маккі є авторами або співавторами наступних фільмів, ТВ програм і книг: «Ігри Розуму», «Сутичка», «Ангели і Демони», «Брюс Всемогутній», «Швидка допомога», «Залізна людина», «Рататуй», «Сімпсони в кіно», «Код Да Вінчі», «Анатомія пристрасті», «Пірати Карибського моря», «Крихітка на мільйон», «Тисяча слів», «Квант милосердя», «Люди Ікс 3», «CSI», «В пошуках Немо», «Історія іграшок: Велика втеча», «Закон і порядок», «Відчайдушні домогосподарки», «Скарб нації I / II», «Лінія фронту»(PBS) , «Вгору».
Крім звичайних семінарів та консультацій Роберт Маккі регулярно проводить семінари та практичні заняття для юридичних компаній, рекламних агентств, компаній роздрібної торгівлі та професійних організацій, таких як Microsoft, NASA, Nike, HP.
Книга «Історія на мільйон доларів» видана на 20 мовах: англійська, французька, іспанська, італійська, китайська, фарсі, турецька, іврит, словенська, португальська, корейська, німецька та ін.

Подробиці про семінар в Києві ви можете переглянути на сайті організатора події компанії Cinemotion

Катя Зиновьева 19 липня 2012
Like

Ім’я:
19 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 191
"Кролик Петрик 2". Перший трейлер "Кролик Петрик 2". Перший трейлер

Вухань повертається.

18 жовтня 2019 0 183
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 160
Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 110
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 150