Румунська феєрія для української принцеси


Новини: Румунська феєрія для української принцеси
В перший вікенд міжнародного прокату мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» зібрав вражаючий бокс-офіс у Румунії
Взірцевим та дуже успішнім став перший міжнародний реліз повнометражного анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group), який розпочався з 16 березня у Румунії. За перший вікенд український мультфільм зібрав 165 066$ у прокаті та посів друге місце після американського блокбастера «Розкрадачка гробниць: Лара Крофт» (кінокомпанія Metro-Goldwyn-Mayer). Слід зазначити що американський бойовик «Небезпечний бізнес» (кінокомпанія Amazon Studios) з актрисою Шарліз Терон у головних ролях, який також стартував 16 березня, посів лише четверту сходинку румунського вікенду.
Цікаве порівняння з головними анімаційними релізами 2017-2018 років від голлівудських студій Disney Pixar, DreamWorks Animation та Blue Sky Studios, що відбулись у Румунії: збори за перший вікенд української «Принцеси» перевищили показники «Коко», «Фердинанда» та стрічки «Бебі Бос» поступившись лише третій частині франшизи «Тачки».
Нагадаємо, що 19 березня касові збори дебютного анімаційного фільму української студії Animagrad (FILM.UA Group) «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» сягнули 29 801 235 гривень. Лише за два тижні мультфільм став абсолютним рекордсменом вітчизняного прокату серед фільмів українського виробництва: його подивились 398 529 українців. Попередній рекорд належить військові драмі «Кіборги» яка за три місяці прокату зібрала бокс-офіс розміром у 23 032 807 гривень, фільм подивились 321 172 глядачів.
Наступною країною міжнародного прокату мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» стане Туреччина: український анімаційний фільм показуватимуть там з 23 березня. З 5 квітня анімаційна стрічка з’явиться у прокаті Хорватії, з 6го – у Болгарії, а з 12 – країнах Середнього Сходу. Влітку мультфільм покажуть у Польщі, Естонії, Ізраїлі, Китаю та Кореї, дуже скоро компанії-дистриб'ютори Ірану, Чехії та Латинської Америки оголосять про дати початку прокату на цих територіях. Всього, мультфільм попередньо проданий більш ніж на 50 країн, у тому числі у Францію, Німеччину, країни Близького Сходу, Південної Африки та Азії.
Алексей Першко 20 березня 2018


Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1118
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 813
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 372
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 571
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 932